Поїздка до Джерела Святої Анни

Поїздка на Озеро Святої Анни з Києва

зі спеціальними консультаціями для бездітних сімей (в окремі дати)


Пропонуємо Вам відвідати Святі місця з паломницькою службою "Святині України". 

Для замовлення поїздки — телефонуйте 

 ☎️ +38 (099) 770-15-75 (також є Viber)

    (З 10-ї до 19-ї крім вихідних. У вихідні дні та вечірній час спілкування в листуванні)


   Дати поїздки автобусним паломницьким туром:

  • 11-12 червня 2022 - на Свято Трійці

 Актуальне відео з Джерела Святої Анни на Водохреща 2022

 

   

    Вартість паломницької поїздки: 1500 грн з людини. 

   

    В ціну входить: проїзд автобусом (мікроавтобусом) по маршруту Київ — Почаївська Лавра — Скит Святої Анни в селі Онишківці — Київ, супровід, екскурсія по маршруту. 

    В ціну не входить: обід та особисті витрати. Додатково в окремі дати є можливість отримати індивідуальні консультації для бездітних пар.


   

    Опис програми паломницької поїздки:

    

    День 1. 

    22-30 Збір групи в зазначені вище дати на посадку біля нашого автобуса. Місце зустрічі: Київ. ст. метро Житомирська. Парковка біля автосалону Інфініті.

автобус Київ Почаїв

    22-45  Виїзд до Почаєва по трасі Київ-Львів через Житомир та Рівне. Відстань від Києва до Почаєва - 420 км. В дорозі є обовязкові санітарні зупинки для полегшення переїзду.


    День 2.     


    6-00 Приїзд в м. Почаїв. Відвідання Почаївської Лаври. Екскурсія по монастирю. Паломники можуть йти на ранішню службу або піти на екскурсію разом з групою. Під час екскурсії можна прикластися до Святинь Почаївської Лаври. Вільний час для подачі записок і замовлення треб.

Свято Успенська Почаївська Лавра фото

    

    Переїзд в Монастир Скит Святого Духа. Екскурсія, можливість набрати воду з Джерела Святого Амфілохія Почаївського, подати записки. Чудотворні Святині Скита: хрест Микита Стовпника, який допомагає тим, хто вважає, що на нього наслали порчу, Ікона Споручниця Грішних та багато інших.


Скит Святого Духа в ПОчаєві

    

    Переїзд в Скит Святої Анни. Адреса Скита — Рівненська обл. Дубенський район. село Онишківці. Паломники омиваються водою в Купелі з Джерела Святої Анни та набирають воду з криниці.


    Від яких хвороб допомагає Джерело Святої Анничитайте посилання

    

    Обід в трапезній Скита Святої Анни (за бажанням) 

    14-00 Виїзд на Київ. 

    20-00 - 21-00 Прибуття до Києва на метро Житомирська. точний час повернення залежить від організованості групи та ситуації на дорогах. Організатор поїздки не несе відповідальності за пробки на дорогах, погоду і т.д.


    Для бронювання місця в групі необхідно:

    Уточнити в телефонному або онлайн-режимі наявність місць на бажану дату. Залишити заявку через Viber, в якій вказати: ПІБ кожного паломника, номер телефону, дату поїздки. Місця в групі бронюються і розподіляються за фактом внесення оплати за тур. оплата вноситься через термінали ПриватБанку або Монобанк (термінали ibox). Також за погодженням можна приїхати для особистої оплати (тільки оплати, а не самої поїздки) на посадку групи на будь-яку дату зазначену вище, або зустріти наш автобус після повернення з поїздки. У разі зміни своїх планів щодо поїздки турист (паломник) зобов'язаний повідомити про це завчасно в телефонному або он-лайн режимі. Неоплачені заявки анулюються згідно з внутрішніми правилами організатора поїздки.

 

    Важлива інформація для туристів і паломників

    Що брати в поїздку до Джерела, та як готуватися в подорож - див. посилання

    Чи можна їхати до Святих місць під час критичних днів - див. посилання

    Які рекомендації лікарів по купанню в Джерелі - див. посилання


Джерело Святої Анни Facebook


Рекомендуємо переглянути офіційну сторінку Джерела Святої Анни

в соціальній мережі Фейсбук. тисніть на картинку.

  

   Користь поїздки з нами до Святині:   

   

    Вода в Джерелі Святої Анни - бактерицидна, бо збагачена сріблом і кремнієм. Тому тут відбуваються зцілення не тільки бездітних пар, а також і від інших хвороб, наприклад, артритів, псоріазу, дерматитів, астми, від хвороб опорно-рухової системи, від зубного болю та інших. Були навіть випадки зцілень при різних онкологічних захворюваннях.    


    Поїздка до Джерела Святої Анни обов'язкова для тих людей, яким потрібно відвідати головну українську Святиню для зцілень. Паломництво в Святе місце - допомагає духовному розвитку людини. Здійснити  паломництво до Озера Святої Анни - можна вибравши наш тур з Києва на автобусі. Ціна на автобус з Києва до Скита Святої Анни - необтяжлива в наші дні. Якщо Ви шукаєте як доїхати з Києва до Джерела Св. Анни, то завдяки паломницької служби "Святині України", яка більше 11-и років робить екскурсії - Ви зможете здійснити паломництво.

   

    Чому треба їхати автобусним туром з Києва? - поїзд до села Онишківці не їздить, тому що там немає залізничної станції. 


    Тому питання як дістатися до села Онишківці - вже перед Вами не буде стояти. Оскільки з інших регіонів Сходу та Півночі України практично припинилися регулярні поїздки в Почаїв та на Джерело Святої Праведної Анни — ми запрошуємо приєднатися до нашої подорожі тих, хто не знайшов гарантований виїзд на тур з Сум, з Черкас, з Чернігова, з Дніпра, з Кропивницького, з Полтави, з Харкова, Житомира, Дніпра, Запоріжжя. Дуже зручно приїхати до Києва і приєднатися до нашого паломництва по Святим місцям. 

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПОЇЗДКУ