Поїздка до Джерела Святої Анни

Поїздка на Озеро Святої Анни з Києва

в програмі поїздки також: 

Почаївська Лавра, Скит Святого Духа, Кременець

‼️Святе озеро завжди відкрите для відвідання паломниками, що їдуть до Святині з нами.

Карантинні обмеження дозволяють паломницькі поїздки до Святих місць.‼️Джерело Святої Анни село Онишківці Скит Святої Анни фотоКористь поїздки з нами до Святині:   

    Вода в цьому місці бактерицидна, збагачена сріблом і кремнієм. Тому тут відбуваються зцілення не тільки бездітних пар, а також і від інших хвороб, наприклад, артритів, псоріазу, дерматитів, астми, від хвороб опорно-рухової системи, від зубного болю та інших. Були навіть випадки зцілень при різних онкологічних захворюваннях.

     Також джерело є хорошою профілактикою так званих "зимових" хвороб, тому розумні батьки замовляють у нас поїздку до Святині і везуть в це місце своїх дітей. Потім діти майже не хворіють взимку на ангіни, ГРВІ та грип. Це перевірено сотнями родин, що їздили до Святині разом з нами. 


Пропонуємо Вам відвідати це Святе місце з нами.

Для замовлення нашої поїздки — телефонуйте 

 ☎️ +38 (099) 770-15-75 (також є Viber)

    (З 10-ї до 19-ї крім вихідних. У вихідні дні та вечірній час спілкування в листуванні)


   Дати поїздок збірних груп:

  • 13-14 лютого 2021 - на День всіх закоханих та переддень Стрітення Господнього
  • 7-8 березня 2021 - на свято Жіночий День

     Тривалість паломницької поїздки — одна доба.

  • Вартість: 900 грн з людини. Є знижки для сімейних груп від 4-ьох людей. В ціну входить: проїзд Київ — Почаївська Лавра — Скит Святої Анни — Київ, супровід, екскурсія по маршруту. В ціну не входить: обід, 10 грн за екскурсію по Лаврі, особисті витрати на записки, замовлення служб і т.д. Додатково є можливість отримати індивідуальні консультації для бездітних пар в ті дати, коли групу супроводжує спеціально підготовлений консультант. ціна - 2500 грн за пару з врахуванням вартості самої поїздки.

    

    Поїздка до Почаєва та Джерела Святої Анни. Програма тура.


    День 1. 

    22-30 Збір групи в зазначені вище дати на посадку біля нашого автобуса. 

    Місце зустрічі: Київ. ст. метро Контрактова пл. вул. Костянтинівська 1/3, біля кафе Паштет. Також можна приєднатися до нашої групи на м. Житомирська. Місце виїзду може бути змінене у звязку з карантинними обмеженнями, про що буде повідомлено додатково під час розсилки інформації перед поїздкою.

    22-45  Виїзд до Почаєва по трасі Київ-Львів через Житомир та Рівне. Відстань від Києва до Почаєва - 420 км


    День 2. 

    6-00 Приїзд в м. Почаїв Тернопільської області. Відвідання Почаївської Лаври. Екскурсія по монастирю. Паломники можуть відвідати ранішню службу або піти на екскурсію разом з групою. Після екскурсії можна прикластися до Святинь Почаївської Лаври: Ікони Почаївської Богородиці, Стопи Богородиці, мощам Святих Почаївських чудотворців - Преподобних Іова та Амфілохія. Вільний час для подачі записок і замовлення треб. 

Свято Успенська Почаївська Лавра фото


    Переїзд в Монастир Скит Святого Духа

    Екскурсія, Можливість набрати воду з Джерела Святого Амфілохія Почаївського, подати записки і т.д. Чудотворні Святині Скита: хрест Микита Стовпника, який допомагає тим, хто вважає, що на нього наслали порчу, Ікона Споручниця Грішних та багато інших

    

    Переїзд в Скит Святої Анни. Адреса Скита — Рівненська обл. Дубенський район. село Онишківці.

    Охочі можуть зробити омивання водою в Купелі з Джерела — Озера Святої Анни та БЕЗКОШТОВНО набрати воду з криниці


    Від яких хвороб допомагає Джерело Святої Анни — читайте посилання

    Рекомендуємо переглянути наше актуальне відео з Джерела Святої Анни. 


    Обід в трапезній Скита Святої Анни (за бажанням. середній чек - 70 грн)  

  

    Переїзд в м Кременець. Відвідання жіночого Богоявленського монастиря з чудотворними Афонськими іконами.


    14-30 Виїзд на Київ. 

    20-00 - 21-00 Прибуття до Києва на метро Житомирська. точний час повернення залежить від організованості групи та ситуації на дорогах. Організатор поїздки не несе відповідальності за пробки на дорогах, безвідповідальних туристів, погоду і т.д.


    Для бронювання місця в групі необхідно:

    Уточнити в телефонному або онлайн-режимі наявність місць на бажану дату. Залишити заявку в ел. вигляді, в якій вказати: ПІБ кожного паломника, номер телефону, дату поїздки. Місця в групі бронюються і розподіляються за фактом внесення оплати за тур. оплата вноситься через термінали ПриватБанку (онлайн Приват 24) або Монобанк (термінали ibox)Також за погодженням можна приїхати для особистої оплати (тільки оплати, а не самої поїздки) на посадку групи на будь-яку дату зазначену вище, або зустріти наш автобус після повернення з поїздки. (можлива оплата після поїздки (відстрочка платежу) для тих, кому дуже потрібно терміново відвідати Святиню, але станом на день виїзду не має фінансової можливості оплатити. уточнюйте телефоном цю інформацію.)

    У разі зміни своїх планів щодо поїздки турист (паломник) зобов'язаний повідомити про це завчасно в телефонному або он-лайн режимі. Неоплачені заявки анулюються згідно з внутрішніми правилами організатора поїздки.

 

‼️Важлива інформація для туристів і паломників

🧳 Що брати в поїздку до Джерела, та як готуватися в подорож - див. посилання

🏥 Чим допомагає Джерело Святої Анни — відгуки паломників - див. посилання

📸 Актуальні фото та відео з Джерела Святої Анни - див.посилання


Замовлення поїздки з нами

   

    Оскільки з інших регіонів Сходу та Півночі України практично припинилися регулярні поїздки в Почаїв та на Джерело Святої Праведної Анни — ми запрошуємо приєднатися до нашої подорожі тих, хто не знайшов гарантований виїзд на тур в Почаїв з Сум, тур в Почаїв з Черкас, паломництво в Почаєв з Чернігова, паломництво до Почаєва з Дніпра, поїздка в Почаївську Лавру з Кропивницького, поїздка в Почаїв з Полтави, тури до Почаєва з Харкова, Житомира, Дніпра, Запоріжжя. Дуже зручно приїхати до Києва і приєднатися до нашого паломництва по Святим місцям. 


Рекомендуємо переглянути офіційну сторінку Джерела Святої Анни

в соціальній мережі Фейсбук. тисніть на картинку нижче.

  Джерело Святої Анни Facebook