Поїздка до Джерела Святої Анни

Поїздка на Озеро Святої Анни з Києва

в програмі поїздки також: 

Почаївська Лавра, Скит Святого Духа, Кременець


Джерело Святої Анни село Онишківці Скит Святої Анни фотоКористь поїздки з нами до Святині:   

    Вода в цьому місці бактерицидна, збагачена сріблом і кремнієм. Тому тут відбуваються зцілення не тільки бездітних пар, а також і від інших хвороб, наприклад, артритів, псоріазу, дерматитів, астми, від хвороб опорно-рухової системи, від зубного болю та інших. Були навіть випадки зцілень при різних онкологічних захворюваннях. 


Пропонуємо Вам відвідати це Святе місце з нами. Для замовлення поїздки — телефонуйте 

 ☎️ +38 (099) 770-15-75 (також є Viber)

    (З 10-ї до 19-ї крім вихідних. У вихідні дні та вечірній час спілкування в листуванні)


   Дати поїздок збірних груп:

  • 24 квітня 2021 - на Вербну Неділю,

    1 травня 2021 - на Воскресіння Христове, 8 травня 2021 - на День Матері

    22 травня 2021 року

  • Карантинні обмеження дозволяють відвідання Святих місць. Почаївська Лавра та Джерело Святої Анни відкриті для наших паломників. Хворих на Ковід в монастирях наразі немає.

    Тривалість паломницької поїздки — одна доба.

    Вартість: 1000 грн з людини. Є знижки для сімейних груп від 4-ьох людей. 

    В ціну входить: проїзд Київ — Почаївська Лавра — Скит Святої Анни — Київ, супровід, екскурсія по маршруту. В ціну не входить: обід, 10 грн за екскурсію по Лаврі, особисті витрати. Додатково є можливість отримати індивідуальні консультації для бездітних пар


    Опис програми паломницької поїздки:

    День 1. 

    22-30 Збір групи в зазначені вище дати на посадку біля нашого автобуса. 

    Місце зустрічі: Київ. ст. метро Контрактова пл. вул. Костянтинівська 1/3, біля кафе Паштет. Також можна приєднатися до нашої групи на м. Житомирська. Місце виїзду може бути змінене у звязку з карантинними обмеженнями, про що буде повідомлено додатково під час розсилки інформації перед поїздкою.

    22-45  Виїзд до Почаєва по трасі Київ-Львів через Житомир та Рівне. Відстань від Києва до Почаєва - 420 км


    День 2. 

    Свято Успенська Почаївська Лавра фото6-00 Приїзд в м. Почаїв Тернопільської області. Відвідання Почаївської Лаври. Екскурсія по монастирю. Паломники можуть відвідати ранішню службу або піти на екскурсію разом з групою. Після екскурсії можна прикластися до Святинь Почаївської Лаври. Вільний час для подачі записок і замовлення треб.


    Переїзд в Монастир Скит Святого Духа

    Екскурсія, Можливість набрати воду з Джерела Святого Амфілохія Почаївського, подати записки. Чудотворні Святині Скита: хрест Микита Стовпника, який допомагає тим, хто вважає, що на нього наслали порчу, Ікона Споручниця Грішних та багато інших

    

    Переїзд в Скит Святої Анни. Адреса Скита — Рівненська обл. Дубенський район. село Онишківці. Паломники можуть зробити омивання водою в Купелі з Джерела Святої Анни та БЕЗКОШТОВНО набрати воду з криниці


    Від яких хвороб допомагає Джерело Святої Анни — читайте посилання

    Рекомендуємо переглянути наше актуальне відео з Джерела Святої Анни в розділі - Відео на сайті


    Обід в трапезній Скита Святої Анни (за бажанням. середній чек - 70 грн)  

    Переїзд в м Кременець. Відвідання жіночого Богоявленського монастиря з чудотворними Афонськими іконами.

    14-30 Виїзд на Київ. 

    20-00 - 21-00 Прибуття до Києва на метро Житомирська. точний час повернення залежить від організованості групи та ситуації на дорогах. Організатор поїздки не несе відповідальності за пробки на дорогах, погоду і т.д.


    Для бронювання місця в групі необхідно:

    Уточнити в телефонному або онлайн-режимі наявність місць на бажану дату. Залишити заявку через Viber, в якій вказати: ПІБ кожного паломника, номер телефону, дату поїздки. Місця в групі бронюються і розподіляються за фактом внесення оплати за тур. оплата вноситься через термінали ПриватБанку або Монобанк (термінали ibox). Також за погодженням можна приїхати для особистої оплати (тільки оплати, а не самої поїздки) на посадку групи на будь-яку дату зазначену вище, або зустріти наш автобус після повернення з поїздки. У разі зміни своїх планів щодо поїздки турист (паломник) зобов'язаний повідомити про це завчасно в телефонному або он-лайн режимі. Неоплачені заявки анулюються згідно з внутрішніми правилами організатора поїздки.

 

‼️Важлива інформація для туристів і паломників

🧳 Що брати в поїздку до Джерела, та як готуватися в подорож - див. посилання

Чи можна їхати до Святих місць під час критичних днів - див. посилання


Джерело Святої Анни Facebook


Рекомендуємо переглянути офіційну сторінку Джерела Святої Анни

в соціальній мережі Фейсбук. тисніть на картинку.

  

    Поїздка до Джерела Святої Анни обов'язкова для тих людей, яким потрібно відвідати головну українську Святиню для зцілень. Паломництво в Святе місце - допомагає духовному розвитку людини. Здійснити  паломництво до Озера Святої Анни - можна вибравши наш тур з Києва на автобусі. Ціна на автобус з Києва до Скита Святої Анни - необтяжлива в наші дні. Якщо Ви шукаєте як доїхати з Києва до Джерела Св. Анни, то завдяки паломницької служби "Святині України", яка більше 11-и років робить екскурсії - Ви зможете здійснити паломництво.

   

    Чому треба їхати автобусним туром з Києва? - поїзд до села Онишківці не їздить, тому що там немає залізничної станції. Тури вихідного дня до Озера Святої Анни з нами - це гарантія гарного проведення часу у відмінній компанії таких же паломників і туристів.


    Тому питання як дістатися до села Онишківці - вже перед Вами не буде стояти. Оскільки з інших регіонів Сходу та Півночі України практично припинилися регулярні поїздки в Почаїв та на Джерело Святої Праведної Анни — ми запрошуємо приєднатися до нашої подорожі тих, хто не знайшов гарантований виїзд на тур з Сум, з Черкас, з Чернігова, з Дніпра, з Кропивницького, з Полтави, з Харкова, Житомира, Дніпра, Запоріжжя. Дуже зручно приїхати до Києва і приєднатися до нашого паломництва по Святим місцям.