лелека і малюк

Як завагітніти? Свята вода, щоб завагітніти.
Чи насправді допомагає Джерело Святої Анни в питаннях вагітності?

Безкоштовні консультації для бездітних пар, що їдуть до Джерела Святої Анни в Онишківці.

Як не витратити 100 000 грн на ЕКО? Які помилки зробили тисячі пар, що не отримали результату? Святі місця які допомагають бездітним парам. На ці та інші питання Ви отримаєте відповіді, прочитавши статтю

Якщо уважно прочитати жіночі форуми, що присвячені порадам бездітним парам, які шукають різні варіанти як завагітніти, то можна звернути увагу, що є рекомендації відвідати т.з. Святі місця, які допомагають з цим питанням. Особливо рекомендують відвідати Джерела Святої Анни. Бо Свята Праведна Анна є покровителькою сімей і допомагає бездітним парам.

Але… Є декілька важливих моментів, на які жіночі форуми зовсім не зважають.

1. Джерел, освячених на честь Святої Анни насправді багато в Україні (не менше 10-и). Жіночі форуми про це мовчать. Вказують лише про одне джерело св. Анни — в селі Онишківці. Хоча насправді більшість жителів, наприклад Галичини їдуть на джерело св. Анни в Зарваницю. В Чернівецькій та Одеській області є свої Джерела на честь цієї Святої.

Дізнатися більше про Джерело Святої Анни в селі Онишківці - читайте посилання
Дізнатися більше про Джерело Святої Анни в селі Зарваниця - читайте посилання

2. Чому жінка не може завагітніти? Якщо вірити Інтернету, це все тому, що бездітна пара досі не окунулась в якійсь освяченій купелі. От як покупався десь .. і все… в той же день 2 полоски.

В мене питання до Вас — Ви точно впевнені, що цього достатньо? Просто поїхати покупатися і прочитати молитву, скачану з Інтернету і все…? Поїздка покупатися коштує в середньому 2000 грн. Це якщо їхати з паломницькою службою “Святині України” до Джерела в селі Онишківці. Зробити ЕКО (штучне запліднення) – коштує в середньому від 100 000 грн. Притому, що насправді 100% гарантії лікарі не дають.

То моє друге питання до Вас. А чому досі не закрились медичні центри, що деруть просто шалені гроші, якщо можна в 50 разів дешевше поїхати десь покупатися. І не витрачати час, нерви, великі гроші і т.д.? А чому на жіночих форумах не пишуть тисячі пар, які безрезультатно відвідали різні Святі місця в Україні, потім річку Іордан (в кого гроші дозволяють звичайно), потім 2-3 безрезультатних ЕКО (знову ж таки якщо фінанси є).

То що, не їхати тепер до Святих місць, спитаєте Ви?

Насправді їхати треба, але покладатися не тільки на процес купання в купелі, щоб завагітніти. Є ще важливі моменти, які не захотіли навіть дізнатися ті тисячі пар, які і досі чекають на первістка. Всі ті пари якраз і покладалися виключно на купання та на молитву, скачану з Інтернету.

Саме про ці ВАЖЛИВІ моменти Ви дізнаєтесь від нашої паломницької служби “Святині України”, під час поїздки до Джерела.

В поїздці є окремі консультації бездітним парам. Ці консультації допомогли вже не менше ніж 500 парам отримати первістка.

Основні помилки бездітних пар, що безрезультатно відвідали Джерела Святої Анни:

  • Поїхали до Святині в теплу пору року, щоб “було тепліше купатися”. Таким чином Святість цього місця і саму Праведну Анну поставили нижче за власний комфорт. Це найкритичніша помилка.
  • Поїхали самостійно, начитавшись “порад” в Інтернеті та повірили, що тільки сам процес “купання” дає дітей.
  • Поїхали самостійно, бо чомусь вирішили (придумали), що у Святому місці хтось буде ними займатися чи давати певні практичні поради. Насправді ніхто окремо там Вам допомагати не буде.
  • Поїхали без належної духовної підготовки та віри.
  • Не встановили причину, чому досі вони не завагітніли. (мова не йде про медичні питання)

Що робити, щоб завагітніти?

Їхати з нами на Святі Почаївські землі, проходити під час поїздки нашу консультацію, молитися біля тих ікон, які дійсно допомагають завагітніти (про ці ікони не знають на жіночих форумах), окунатися в купелі Святої Анни і розраховувати на Божу милість отримати довгоочікуване щастя.

Відгук щасливої пари, яка теж начиталась “порад” в Інтернеті, але вибрала саме того організатора, який допоміг ПРАВИЛЬНО відвідати Святі місця

Людмила. м. Дніпро

Хочу теж поділитися своєю історією правда із запізненням. Ми з чоловіком в червні 2018 року теж їздили з командою Дмитра в Почаїв! У нас з чоловіком після весілля 2,5 року не вийшло завагітніти. При цьому зі здоров’ям все було в порядку. Про озеро Святої Анни дізналися від людей. І вирішили спробувати з’їздити. Я полізла в Інтернет і звичайно ж натрапила на багато посилань організаторів поїздок … Але не один з них не вселив довіри так як сайт Дмитра з паломницької служби “Святині України” Зв’язалися, Людина (саме з великої літери), Дмитро, докладно розповів про поїздку, про те що потрібно заздалегідь купити квитки з Дніпра до Києва і з Києва (я сама і не додумалась про це) ..
Так ось .. я розповіла проблему з якою ми хотіли звернутися до Святих.. мене уважно вислухали, дали мені консультації як правильно підготуватися до поїздки. Ми все виконали! Дата! Переїзд! Вирушаємо в тур! Хвилювання!
Які то злі сили нас не пускають, з чоловіком лаємося по дорозі (хоча до цього все було чудово) .. перед зануренням дуже лаємося … Я плачу, думаю що все даремно наша підготовка, наша мрія, поїздка .. занурюємось ми окремо (а планували разом взявшись за руки і обопільно просити про дитя), не розмовляємо …
Повертаємося до автобусу .. трохи починаємо миритися .. Благополучно повертаємося до Києва звідти додому в Дніпро. У серпні 2018 я дізнаюся про те що вагітна! Радості не було меж, але до кінця не вірила, поки УЗД не підтвердило. До сих пір пам’ятаю слова лікаря: “Вітаю! Термін вагітності 6 тижнів! Ембріон 5 мм, розвивається добре, серцебиття в нормі!” Для мене шок! 5 мм і вже сердечко б’ється) Ой емоцій було! 7 травня 2019 року в нас народилася дочка Анна!) !! Ми з чоловіком віримо, що нам допомогло це Святе місце! Я до чого веду: все це правда якщо в душі є віра!
Організатори: просто чудові люди і Дай Бог їм і їхньому сім’ям здоров’я за те що вони роблять для нас! ! Велике спасибі! І якщо ви вирішите їхати то їдьте тільки з командою Дмитра!

Святі місця які допомагають завагітніти?

В паломницькій поїздці на Святі Волинські землі Ви зможете відвідати ці місця. Серед яких — Скит Святої Анни, Божа Гора з чудодійним Живоносним Джерелом, Скит Духа Святого та інші. Ви зможете, пройшовши нашу консультацію для бездітних пар, правильно відвідати ці Святі місця.

Звичайно, що Ви можете і самі поїздити своїм авто по цім місцям, без нашої консультації. Будь ласка. Тільки уважно прочитайте ще раз цю сторінку і особливо зверніть увагу на гроші за ЕКО. І порівняйте з бюджетом своєї подорожі.

Священник, який допомагає завагітніти? Чи є такі насправді?

Звичайно, що такі священнослужителі є, і деякі пари отримали корисні поради. Але не всі, більшість пар потім або розбіглась, або пішла брати кредити на ЕКО. Тому цей варіант теж треба відпрацювати, особливо враховуючи те, що він набагато дешевший ніж ЕКО. Під час нашої поїздки теж буде можливість отримати благословення у священника на Джерелі Святої Анни.

Замовлення поїздки для бездітних пар – інформація по посиланню

Вартість нашої консультації – безкоштовно на час воєнного стану. Оплачується виключно паломницька поїздка з нами.

Після поїздки з нами Ви збільшите свої шанси зробити такі радісні фото

4.8/5 - (5 votes)
Підписатися
Сповістити про
guest
3 комментариев
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Юлія
Юлія
1 рік тому

Добрий день! Дмитро, хотіли Вас подякувати за Ваші поїздки на Святу землю! Дякуючи Господу і молитвам Пресвятої Богородиці 12 травня у нас народився довгоочікуваний синок! Завдяки Вашим поїздкам ми молилися, причащалися на Святій землі і вірили, що Господь почує! Тепер у нас двоє діток з різницею в 13 років! Слава Богу за все !!! Трохи окріпнемо і поїдемо знову, тільки вже дякувати! Спаси Вас Господь!

Іван
Іван
5 місяців тому

Можна замовити консультації