купель Святої Анни

Джерела Святої Анни – як і коли правильно відвідати?

Що кажуть лікарі про Святиню? Рекомендації лікарів, до яких звертаються люди за порадою – коли краще здійснити поїздку до Джерел Святої Анни.

Які поради дає лікар Комаровський? Що кажуть ті медпрацівники, які їздили у наших поїздках на Джерело Святої Анни до села Онишківці?

У наших поїздках часто їздять лікарі різних спеціальностей. Так склалося, що їм також треба їздити Святими місцями, просити милості, благодаті та сил для допомоги ближньому. У наших групах були як фахівці з екстреної медицини, так і практикуючі хірурги, невропатологи, кардіологи і навіть власники приватних клінік.

Саме з ними підготували цей матеріал. А також докладно розібрали питання, чому більшість людей не отримує та не зможе отримати зцілення на Джерелі Святої Анни. Також привели аргументацію священослужителів з Скита Святої Анни.

Багато людей, на жаль, не прочитають цей матеріал і так і не дізнаються, що температура води в головних Джерелах (Озерах) Святої Ганни — 4-6 градусів цілий рік. Вода проточна і йде глибоко з-під землі, тому не нагрівається навіть у найбільшу спеку. Багато людей відкладають свою поїздку на Святу Купель до літа, впевнені, що «купатися» буде тепліше?!

І це неправильно і вкрай нерозсудливо, тому що через більш ніж 30 градусний перепад температур – таке «купання» може зашкодити т.зв. сердечникам і тим, хто має проблеми з тиском

Непоодинокі випадки, коли люди полінувались прочитати цю статтю і не послухавшись порад лікарів – їхали у найбільшу спеку і втрачали свідомість у купелях через спазми і травмувалися. За прикладами далеко ходити не треба — самі зателефонуйте до найближчих до Джерела лікарень та запитайте у відділах травматологій.

Рекомендації кардіологів: Лікарі рекомендують т.зв. «сердечникам», і навіть тим, хто має слабке здоров’я, знижений імунітет тощо. – робити омивання в тому випадку, коли різниця температур не перевищує 10-15 градусів. Тобто взимку, навесні та восени. Але не в спеку 40 градусів, як іноді буває у серпні.

Але, на жаль, для багатьох людей споживацький аргумент «холодно купатися», який не можна застосовувати до Святого місця — важливіший за поради лікарів.

Священнослужителі на Джерелі Святої Анни кажуть, що до Святого місця не можна так ставитись і порівнювати купання у Святій купелі з купанням у морі.

На перше місце багато людей ставлять не Святе місце, не Святу Анну, а «теплоту» водички. Яка апріорі теплою бути не може – про що сказано вище.

А потім люди в соцмережах скаржаться, що від купання не отримали бажаних зцілень. І вигадують казки та безглуздя про купелі, щоб виправдати власну обмеженість. Приклад дурниць – “вода не така, як раніше була”, “зцілень немає, тому що на Джерелі московські попи влаштували комерцію” і т.д.

А чому люди насправді не отримали зцілення?! Тому що на перше місце поставили свій комфорт, а не рекомендації лікарів чи святість місця, до якого вони їздили.

Рекомендації психологів: Купання в купелі Джерела Святої Анни допомагає полегшити перебіг ПТСР, що особливо важливо під час війни. Це пов’язано як зі Святістю цього місця, так і з викидом в кров гормонів дофаміну та окситоцину, що теж сприяє лікування від депресії, стресів і т.д.

комаровськийЩо рекомендує лікар Комаровський?

Відомий лікар Євген Комаровський назвав єдиний дієвий спосіб зміцнити імунітет у період епідемій ГРВІ, коронавірусу і т.д. За його словами, у цьому допоможе активний спосіб життя. При цьому фахівець зазначив, що немає жодного медикаментозного засобу, який міг би підвищити імунітет людини. «Усі ліки нібито для імунітету – це звичайний лохотрон, фуфломіцини, це бізнес на людській неграмотності», – наголосив лікар. «Єдине, що здатні покращити такі ліки – це добробут їхніх виробників»

«Єдиним перевіреним засобом зміцнення імунітету є активний спосіб життя: фізичні навантаження, контрасти температур, дихати свіжим повітрям та гарний настрій», – резюмував лікар. Все це дає відвідування Святих місць у наших поїздках.

Здоров’я Вам та Вашій родині.

Важлива інформація для тих, хто планує поїздку до Святого місця:

4.8/5 - (5 votes)
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі