Від яких хвороб лікує Свята вода Озера (Джерела) Святої Анни

Вода в цьому місці бактерицидна, збагачена сріблом і кремнієм. Тому тут відбуваються зцілення не тільки бездітних пар, а також і від інших хвороб, наприклад, артритів, псоріазу, дерматитів, астми, сліпоти, від хвороб опорно-рухової системи, від зубного болю та інших. Джерело утворює невелике озеро, де обладнані окремі чоловіча та жіноча купальні. Перед зануренням у воду віруючі читають молитву святий Анні. Традиційно паломники також п’ють святу воду з колодязя, що поруч з джерелом, і набирають її собі додому.

Також джерело є хорошою профілактикою так званих “зимових” хвороб, тому розумні батьки замовляють у нас поїздку до Святині і везуть в це місце своїх дітей. Потім діти майже не хворіють на ангіни, ГРВІ та грип. Це перевірено сотнями родин, що їздили до Святині разом з нами. В поїздці ми підказуємо як і що правильно робити у Святому місці, щоб воно дійсно допомогло.

Чому особливо важливо їхати до Святині під час війни – читайте нашу статтю 

Ще в одному важливому моменті допомагає правильне відвідання Скита Святої Анни — коли в люди є проблеми на т.з. енергетичному плані. Наприклад, якщо людина впевнена, що на неї наслали порчу (пристріт) або зурочили. Або під час важких депресій.

Насправді не потрібно для цього обовязково занурюватися в воду, температура якої +5 градусів. Достатньо поїхати в нашій поїздці до Святині і ми підкажемо, що потрібно робити…

Відгуки людей, що відвідали Озеро Святої Анни:

“Я довго не могла зачати. Перша вагітність зірвалася. Я просто перестала вірити лікарям і зневірилася. Але раптом від моєї роботи організовували поїздку в Почаївську лавру і на джерело Св. Анни. І я поїхала з одного тільки вірою. У перший день ми відвідали Почаївську лавру, зайшли в кожен храм, приклалися до кожної ікони. А з ранку поїхали на озеро Св. Анни. Через те, що ми їздили в 21 вересня на велике свято, було дуже багато паломників і внаслідок великого потоку людей зануритися не вдалося. Але я набрала кілька пляшечок прямо з озера, намочила свої речі і речі чоловіка. І по прибуття додому обмилась сама цієї водичкою і дала чоловікові нею обмитися. Одяг яку я опускала в озеро я просушила і ми з чоловіком його стали носити. Ви не повірите, але в наступний місяць я отримала 2 полоски! Зараз синочку 2 місяці. Дякую Богу за такий подарунок!”

 

Для тих, хто не знає — Свята Анна в християнській традиції мати Богородиці, бабуся Ісуса Христа, дружина святого Іоакима, яка народила дочку чудесним чином після довгих років бездітного шлюбу. Ось чому потрапити сюди і зануритися в джерелі особливо прагнуть жінки, яким довгий час не вдається завести дітей. Черниці монастиря розповідають випадок про жінку, яка приїхала з Росії. У жінки була дочка, яка не могла мати дітей. Прочанка сполоснула в воді джерела сорочку дочки, а через півроку, коли росіянка знову приїхала сюди, вона з радістю поділилася звісткою, про те, що її дочка чекає дитину.

Зцілює вода з джерела і захворювання жіночих органів, а також були випадки зцілення при онкозахворюваннях.

“П’ять років тому я, бувши ще не особливо віруючою, купила у матушок в скиту “бабусину” сорочку в квіточку, занурилася і висушила її на сонечку. Минуло півроку, я злягла з високою температурою і згадала про сорочку. Не особливо повіривши, наділа її, промовила: “Господи, помилуй мене, грішну” і заснула. На ранок температура стала нормальною, і через день я знову була здоровою! Тепер сорочка завжди зі мною, якщо їду до джерела праведної Анни.”

 

В Скиту Святої Анни є така традиція: якщо хвора людина не може доїхати, його близькі занурюють у джерелі сорочку і привозять хворому, – Так зробила одна жінка з Одеси. Привезла сорочку доньці, яка страждає безпліддям, і сказала: “Просто носи її”. Дочка виконала прохання, а мама посилила молитви. Через час дочка з чоловіком зважилися на штучне запліднення. Перше ж обстеження показало, що жінка вагітна! Тепер вони вже приїжджали до нас, дякувати святій Анні за малюка. Праведна Анна багато допомагає людям, особливо від безпліддя. Щотижня ми дізнаємося про нові свідоцтва зцілення і довгоочікувані вагітності. Люди приїжджають потім хрестити діток. Дівчатка – майже всі Анни.

Ще багато свідчень від людей паралізованих, яких приносили сюди на простирадлах, занурювали, після чого вони чудесним чином зцілялися.

Джерело Святої Анни в селі Онишківці наше актуальне відео

Якщо Вас зацікавила поїздка на Джерело Святої Анни для зцілень – монахині Скита Святої Анни рекомендують їхати в це Святе місце разом з паломницькою службою “Святині України”, м. Київ

тел. – 099 770 15 75 (також є Viber для листувань)

Корисна інформація для паломників:

 

5/5 - (4 votes)
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі