Як доїхати до Джерела Святої Анни


Чим і як краще доїхати на Озеро Святої Анни

Як доїхати до Джерела Святої Анни в село Онишківці.

    Якщо Ви нещодавно дізналися про це Святе місце — то напевно шукаєте варіанти поїздки до Святині. Читайте наші рекомендації.


    Варіант 1. З паломницькими службами автобусом. Оптимальний варіант.


    плюси: Ви не будете перейматися іншими варіантами проїзду, у Вас буде екскурсія по Святих місцях, бо зазвичай паломницькі служби відвідують ще і Почаїв і Почаївську Лавру, а також інші монастирі Волині.

    мінуси: Якщо Вам потрібно терміново або не в сезон відвідати Джерело — то у більшості випадків паломницькі служби не зможуть Вам допомогти, тому що не можуть набрати групу для поїздки, наприклад в листопаді чи лютому. Більшість паломницьких служб — особливо Сходу, Півдня та Центру України взагалі перестали набирати групи. через ситуацію в країні.

    Наразі лише декілька організаторів можуть Вам допомогти з поїздкою. Серед них — паломницький центр - "Святині України" - профільний організатор поїздок на Джерело Святої Анни з досвідом більше 11-и років поїздок в це Святе місце. Також це єдиний організатор, який окремо займається підготовкою до правильного відвідання Святого місця. А це важливо тим, хто їде за зціленнями та особливо бездітним парам.   


Розклад і умови паломницької поїздки - див. посилання

  тел.: +38 (099) 770-15-75 (також є Viber для листувань)

    (З 10-ї до 19-ї крім вихідних. У вихідні дні та вечірній час спілкування в листуванні)    Варіант 2. Поїздом.


    плюси: підходить тим людям, які не мають своєї машини та хочуть терміново потрапити на Джерело 

    поїзд фотомінуси: насправді жодного поїзду до Святині не існує бо в селі Онишківці немає залізничих колій і станції. Найближче (відносно) місто, де є залізнична станція — це Тернопіль. Але з Тернополя прямого сполучення на Джерело Анни в Онишківцях немає. Тільки таксі або декілька пересадок маршрутками. Від Тернополя до села Онишківці — відстань понад 90 км. Маршрутками можна доїхати тільки до м. Почаєв, але в самому Почаєві, як Ви вже знаєте з нашого сайту — самого Джерела Анни нема і ніколи не було. Для жителів Сходу України це найгірший варіант, особливо влітку. Не менше 17-и годин в одну сторону в поїзді без кондиціонера...і це тільки щоб доїхати до якогось пересадочного вузла.    Варіант 3. Рейсовим автобусом


    плюси: плюсів насправді немає, бо не існує рейсових автобусів в с. Онишківці з обласних міст України. Єдині маршрутки які є, і дуже рідко ходять — це виключно місцеві. Рейсовим автобусом можна доїхати тільки з Києва, і то тільки в Почаїв.

    мінуси: мінуси насправді в тому, що більшість людей не повірить тому, що Почаїв немає ніякого відношення до Скита Святої Анни з Джерелом і приїдуть рейсовим автобусом, думаючи "зекономити". А потім будуть бігати шукати дороге таксі, щоб потрапити в ІНШУ ОБЛАСТЬ, а саме Рівненську, до Джерела.


    Варіант 4. Власним авто


    плюси: виключно в тому, що Ви в будь-який момент можете відвідати це Святе місце

    мінуси: Варіант має сенс для тих, хто проживає в радіусі 150-200 км від Джерела. Для всіх інших варіант в перерахунку на вартість ГСМ - буде затратний. Також дороги до Джерела — просто в жахливому стані після зими 2021-2022 року і відповідно частина машин, особливо з кліренсом менш як 140 см, не зможуть спокійно доїхати до села Онишківці. Не у всіх є позашляховики з кліренсом 200 см і посиленою підвіскою.

   

 Необхідна та важлива інформація для туристів і паломників


Джерело Святої Анни в Фейсбук