Поїздка в Почаїв з Києва на два дні

Екскурсія в Почаїв на два дні:

християнські святині для духовного зцілення


    Православні поїздки по Святим місцям — це не тільки корисно для духовного збагачення, а ще і багато цікавих яскравих вражень. І наша екскурсія в Почаїв з Києва — гарний тому приклад. Хочете дізнатися більше про відомі християнські Святі місця? Мрієте про подорож до головних Святинь? Шукаєте заспокоєння або зцілень? Все це Вам подарує екскурсія в Почаївську Лавру з Києва!


    День 1 Екскурсія в Почаїв

 

    О 08:00 від ст.м. Житомирська почнеться ваше паломництво до Почаївської Лаври — це одна з найважливіших святинь українського християнства.

    Їдемо туристичним автобусом (мікроавтобусом) зі зручними кріслами. Наш транспорт пристосований для дальніх перевезень паломницьких груп.

   

    Відстань від Києва до Почаєва - 420 км. В дорозі обовязкові санітарні зупинки на АЗС. також там же можна випити смачної кави, або скуштувати  хот-дога чи гамбургера.


    Будь-яка дальня дорога має свій початок і має своє завершення. А що може бути краще, ніж з дороги прийняти ванну?) Ванну з джакузі не обіцяємо, а от Джерело Святої Анни з купіллю — залюбки. Омитися в благодатних водах, отримати нові сили та енергію для подальшого шляху - це правильне рішення.

Наше відео з Джерела Святої Анни в селі Онишківці


    Після відвідин Скита Святої можна подумати і про мирське: вас чекає трапеза в Монастирській Трапезній. Середній чек в районі 70-80 грн. Також за бажанням можна розміститися і зі своєю їжею.


     А після трапези знову відправляємося в дорогу до Свято-Успенської Почаївської Лаври. В дорозі ще півгодини, які миттєво пролетять під розповіді нашого екскурсовода. Після приїзду Вам проведуть екскурсію по території, Ви відвідаєте Успенський та Троїцький собори. А також Ви побуваєте у цілющого джерела зі стопи Богородиці, до якого щороку приходять за зціленням тисячі православних християн.


    Ночувати Ви залишаєтеся прямо на території Почаївської Лаври - в місцевому готелі для паломників. Або в готелях більш високого рівня, що знаходяться зовсім поруч з Лаврою. За бажанням після заселення можна відпочити, самостійно погуляти по території Лаври або відправитися на вечірнє богослужіння.


    День 2 Почаївська Лавра — Скит Святого Духа — Кременецький Жіночий Монастир


    Починається день з ранкової служби в Троїцькому соборі. Після під час екскурсії Ви побачите всі головні чудотворні Святині Почаєва: Стопу Пресвятої Богородиці, ікону Божої Матері «Почаївська», мощі святих Іова і Амфілохія.     Після неї Ви підете на екскурсію в Скит Лаври і на монастирський цвинтар. 


     Потім Ви направитеся в Кременецький монастир - місто старовинне і неймовірно красиве, розташоване серед гір і лісів. Відпочивши від суєт мирського життя і отримавши духовне очищення, ввечері ви направитеся в Київ. 21.00 - орієнтовний час прибуття.    Ціна поїздки - 1200 грн з людини
    У вартості туру:
    проїзд автобусом, екскурсії по Почаївській Лаврі, Скиту Святого Духа, Скиту Святої Анни та Кременецькому монастирі. Проживання в готелі зі зручностями на блок


    Що не входить у вартість:
    харчування, проживання у двомісних номерах в готелі біля Лаври зі зручностями в номері    УВАГА!

- Туроператор залишає за собою право змінювати програму і послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.

- Час у програмі вказано орієнтовно.

- Якщо Ви бажаєте поїхати Один (Одна), ми постараємося підібрати для Вас підселення, але на жаль ми не можемо це гарантувати (залежить від попиту і бажання клієнта). У разі, якщо для Вас немає підселення, то Вам за 3 дні до виїзду необхідно внести доплату за одномісне розміщення.

- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в 3-х місних номерах!

- У вільний час автобусне обслуговування не передбачено.

- Турист несе повну фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса.

- Вартість туру може змінюватися в разі істотної зміни економічної ситуації в країні, вартість сплаченого туру зміні не підлягає.

Форма замовлення місця в групі