Місто Почаїв та Джерела Святої Анни ніяк не пов’язані між собою!


Багато людей вбиває в Google такі пошукові запити:


"озеро святої анни в почаєві", "почаїв озеро святої анни", "почаїв джерело святої анни", "почаївська лавра озеро святої анни", "озеро анни почаїв", "джерело святої анни в почаєві", "озеро св. анни почаїв", "почаївський монастир озеро святої анни", "озеро св анни почаїв"

Але насправді в Почаєві чи Почаївській Лаврі нема і не було водойми, пов’язаної зі Святою Праведною Анною.  До того ж — в Лаврах — чоловічих монастирях — по канонах не може бути купелей для омивань жінок.

Бо монахи — чоловіки перебувають в строгій аскезі і відмовились від мирських спокус. Відповідно той “стриптиз-конкурс мокрих майок”, що відбувається на різних освячених купелях в різних місцях України — монахи-чоловіки спостерігати не можуть, бо то є великий гріх.

Таким же великим гріхом є обманювати, розказуючи, що в Почаєві чи Почаївській Лаврі є Джерело, чи Озеро Святої Анни. Ви не знайдете жодного фото, жодного відео, на якому буде зображене Джерело св. Анни саме в м. Почаїв чи Почаївській Лаврі.

Подивіться самі:

Вид на Почаїв з висоти пташиного польоту
Почаївська Лавра
вид на Скит Святої Анни в селі Онишківці, де знаходиться найвідоміше Джерело Святої Анни

Скит Святої Анни

Правда, що це зовсім різні місця?

Почаївського озера насправді не існує. Що існує насправді тоді?  Насправді в радіусі 150 км від Почаївської Лаври є не менше 3-ьох Джерел, освячених на честь Святої Анни. Але жодне з цих Джерел не має ніякого відношення до Почаївського монастиря. Ні географічного, ні єпархіального. Почаївська Лавра — чоловічий монастир, що знаходиться в місті Почаїв Кременецького району Тернопільської області (Тернопільська Єпархія УПЦ)

Адреси відомих Джерел та Озер Святої Анни та єпархіальне підпорядкування:

1. село Онишківці Дубенський район Рівненська область (Рівненська єпархія УПЦ) – найбільш відоме Джерело

2. село Зарваниця Теребовлянський район Тернопільська область (Тернопільська єпархія УГКЦ)

3. село Лішня, Кременецький район Тернопільська область (Тернопільська єпархія ПЦУ)

Якщо Ви раптом не повірили тому, що написане вище — поїхали з нами в нашу поїздку, під час якої ми відвідаємо і місто Почаїв, і Почаївську Лавру, і лише потім переїдемо
до іншої області, щоб відвідати одне з Джерел Святої Анни. Але більшість людей робить помилку самостійної поїздки в Почаїв і не знаходить там ніякої водойми Святої Анни. і тоді відбувається таке: це скріни с фейсбук-спільноти “Типовий Почаїв”А ми ж попереджали!!! що таксисти в Почаєві заробляють шалені гроші завдяки глупості тих людей, які кажуть що в Почаєві є Джерело Святої Анни.


Корисна інформація для вірян:

5/5 - (5 votes)
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі