КУПЕЛЬ СВЯТОЇ АННИ ЗАРВАНИЦЯ

Стаття про Святі купелі і джерела Праведної Анни

Історично так склалось, що Праведну Анну (матір Богородиці) дуже шанують в Україні. Нарівні з самою Пречистою Дівою Марією. Тому не дивно, що існує декілька монастирів, храмів, церков, що освячені на честь Святої Праведної Анни. Наприклад в Києво-печерській Лаврі є Анно-Зачатьєвський храм. В містечках Славута та Вашківці є жіночі монастирі Святої Анни і т.д.

Також окремо виділяються джерела та Святі купелі, що освячені на честь Праведної Анни. Скільки їх в Україні – порахувати важко насправді. Ми вважаємо, що джерел (криниць) не менше ніж 10 тільки на Західній Україні. Також ці джерела є і на Півдні України.

Тепер популярні питання, що базуються на пошукових запитах в Гуглі. І відповіді ці на питання:

  1. Джерело Святої Анни тернопільська область.

В Тернопільский області є 2 відомих джерела, повязаних в Праведною Анною – в селі Зарваниця (Марійський Духовний центр) (фото вище) і село Лишня (пантеон героїв АТО, ООС) (фото вище)

2. Де знаходиться Джерело Святої Анни?

Питання не має сенсу без конкретизації, про яке з більш ніж з 10-и Джерел Святої Анни питає людина.

3. Джерело Святої Анни Почаїв, Почаїв Джерело Святої Анни

В Почаєві немає жодної водойми, повязаної з Святою Анною. Про це є великий матеріал з фото – див.лінк

4. Джерело Святої Анни Кременець

В самому містечку Кременець Тернопільської області немає жодної водойми, повязаної з Святою Анною. Є в Кременецькому районі – село Лишня. (фото вище)

5. джерело святої Анни графік роботи

У всіх Джерел Святої Анни в Україні – графіку роботи не існує. Цілодобово вода тече, її можна набрати, омитися нею і т.д.

6. Джерело Святої Анни температура води

Оскільки майже у всіх Джерелах вода йде глибоко з під землі, то температура води в них круглий рік від 4 до 8 градусів. Станом на зараз ми не знаємо жодного “теплого” Джерела Святої Анни.

7. джерело святої анни як доїхати, озеро святої анни як доїхати

Зазвичай це питання стосується Озера (Святої Купелі) в Скиті Святої Анни в селі Онишківці Дубенського району Рівненської області. (фото вище)

Доїхати до Святині можна в паломницькій поїздці – див.лінк на програму поїздки.

4.5/5 - (2 votes)
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі