Молитва до Святої Анни про вагітність

Молитва до Святої Анни, щоб завагітніти

Сила молитви до Святої Праведної Анни, щоб завагітніти – полягає в її здатності звернути увагу Всевишнього та заспокоїти наші серця, дати надію і віру. Хоча результати можуть бути різними для кожної людини, молитва може бути цілющою і помічним засобом в період очікування вагітності.

Молитва до Святої Анни допомагає нам зосередитися на тому, що є вища воля, ніж тільки наша думка або бажання. Вона надає нам заспокоєння і віру, що Бог відчуває наші потреби і має план для нашого життя. Важливо запам’ятати, що молитва не гарантує фізичні результати, але вона змінює наші внутрішні стани і наше ставлення до ситуації.

Молитва допомагає нам прийняти свою ситуацію і віддати її у Божі руки. Вона підтримує нашу віру в Божу милість і любов, а також впевненість в тому, що Він знає краще, коли і як дасть нам те, що ми бажаємо. Молитва є також способом спілкування з Богом, де ми можемо відкрито висловити свої бажання, страхи і побоювання. Вона дозволяє нам знайти мир і опору у Його присутності.

Свята Анна та Богородиця

Тож, молитва має велику силу щодо завагітніння, адже вона заспокоює серце, надає надію і віру, допомагає прийняти теперішню ситуацію і почуватися підтриманими не лише Богом, але й. Святою Анною. Вона змінює наш ставлення до процесу завагітніння і допомагає нам зосередитися на тому, що є вища воля, ніж просто наше бажання.

Свята Анна почує наші молитви, буде знаходиться поруч з нами, і дасть нам потрібну силу і сподівання.

Текст молитви, яку потрібно під час відвідання Святині, що присвячена Праведній Анні. Як поїхати в це Святе місце – див. посилання. поїздка до Святині:

О Свята Анно, мудра і благодатна матір, звертаюсь до тебе з глибоким сумом у своєму серці. Знаю, що ти благословена мати Пресвятої Богородиці, і у твоїй неволі ти знала страждання неплідності. Молюсь до тебе зі слабким серцем мого тяжкого шляху. Сторожи мою душу в найтемнішій годині і даруй мені трохи світла. Усім своїм серцем прошу тебе, свята мати Анно, зігрій моє серце любов’ю та дай Божого благословлення моїй родині. Ти, що витерпіла біль бездітності, знаєш мої страждання. Змилуйся наді мною, молюся до Тебе, щоб показати моє бажання мати дитину. Для нас, це є найважливішим в нашому житті, і ми сподіваємося на твою милість. Будь ласка, Свята Анно, допоможи нам пройти це випробування і подаруй нам дитину. Нехай моє страждання закінчиться, і нехай ми зможемо ростити дитину з любов’ю і відданістю. Дякую тобі, Свята Анно, за твою молитовну увагу і піклування. Віримо в Божу мудрість і любов, тому молюся, щоб ти торкнулася нас, Свята Анно. Віддамся своїй вірі і сподіванню на твоє благословення. Амінь.

Молитва до Святої Анни, щоб завагітніти

Із серцем, повним найщирішої пошани, припадаю перед Тобою, блаженна свята Анно! Ти – це упривілейоване й особливо улюблене сотворіння, яке своїми надзвичайними чеснотами й святістю заслужило собі в Бога на найвищу ласку: дати життя скарбниці всіх ласк, тій блаженній між жінками, Матері Воплоченого Слова, Пресвятій Діві Марії. Прошу Тебе, наймилостивіша Свята, зволи прийняти мене до числа Твоїх праведних слуг. Обіцяю Тобі, ціле моє життя вірно Тебе почитати. Візьми мене під Свою могутню опіку й випроси мені в Бога ласку, щоб я дбав(-ла) за ті чесноти, якими Ти так щедро була прикрашена. Випроси мені, щоб я пізнав(-ла) свої гріхи й правдиво жалував(-ла) за них, живо любив Ісуса й Марію та вірно й постійно сповняв(-ла) обов’язки свого стану. Визволи мене з усіх небезпек цього життя й прийди до мене з поміччю в годині моєї смepті, щоб я спас(-ла)ся й дістав(-ла)ся до неба і там разом з Тобою, найщасливіша Мати, величав(-ла) і вихваляв(-ла) Боже Слово, що сталося чоловіком у лоні Твоєї Пресвятої Доні, Діви Марії. Амінь.

Цю молитву потрібно читати під час поїздки до Джерела Святої Анни. Саме там молитви до Святої Анни мають найбільшу силу.

Шановні друзі, звертаємось до вас із проханням про допомогу.

Багато років ми розвивали цей сайт і паломницьку службу, вкладаючи практично всі ресурси у їх зростання.  Але зараз наші сили і можливості вичерпалися. Людям, нажаль, вже не так цікаво відвідувати Святиню. Щоб і далі ми могли вижити і протриматися до перемоги, потребуємо вашої допомоги.  Кожен ваш внесок допоможе нашим родинам вижити під час війни.

Просимо Вас підтримати нас на цьому етапі.  Окреме спасибі всім, хто вже зробив свій внесок.  Ваша християнска підтримка є безмірно важливою для нас, і ми щиро вдячні кожному з вас.
  • наша картка Приватбанк: 4149 6293 5763 2108
  • наша картка Райффайзен: 4149 5110 3201 0787
3.2/5 - (5 votes)
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі