Рекомендації лікарів по купанню в Джерелі Святої Анни

Джерело Святої Анни - як і коли правильно відвідати?

Що кажуть лікарі про Святиню? Рекомендації лікарів, до яких звертаються люди за порадою -

коли краще здійснити поїздку до Джерела Святої Анни.

Які поради дає лікар Комаровський? 


     Що кажуть ті медпрацівники, які їздили у наших поїздках на Джерело Святої Анни до села Онишківці?

     

    У наших поїздках часто їздять лікарі різних спеціальностей. Так склалося, що їм також треба їздити Святими місцями, просити милості, благодаті та сил для допомоги ближньому. У наших групах були як фахівці з екстреної медицини, так і практикуючі хірурги, невропатологи, кардіологи і навіть власники приватних клінік.

     Саме з ними підготували цей матеріал. А також докладно розібрали питання, чому більшість людей не отримує та не зможе отримати зцілення на Джерелі Святої Анни. Також привели аргументацію священослужителів з Скита Святої Анни.


    Багато людей, на жаль, не прочитають цей матеріал і так і не дізнаються, що температура води в головних Джерелах (Озерах) Святої Ганни — 4-6 градусів цілий рік. Вода проточна і йде глибоко з-під землі, тому не нагрівається навіть у найбільшу спеку. Багато людей відкладають свою поїздку на Святу Купель до літа, впевнені, що «купатися» буде тепліше?!


    І це неправильно і вкрай нерозсудливо, тому що через більш ніж 30 градусний перепад температур -

таке «купання» може зашкодити т.зв. сердечникам і тим, хто має проблеми з тиском


    Непоодинокі випадки, коли люди полінувались прочитати цю статтю і не послухавшись порад лікарів - їхали у найбільшу спеку і втрачали свідомість у купелях через спазми і травмувалися. За прикладами далеко ходити не треба — самі зателефонуйте до найближчих до Джерела лікарень та запитайте у відділах травматологій.


Рекомендації кардіологів


Лікарі рекомендують т.зв. «сердечникам», і навіть тим, хто має слабке здоров'я, знижений імунітет тощо. - робити омивання в тому випадку, коли різниця температур не перевищує 10-15 градусів. Тобто взимку, навесні та восени. Але не в спеку 40 градусів, як іноді буває у серпні.

Але, на жаль, для багатьох людей споживацький аргумент «холодно купатися», який не можна застосовувати до Святого місця — важливіший за поради лікарів.


Священнослужителі на Джерелі Святої Анни кажуть, що до Святого місця не можна так ставитись і порівнювати купання у Святій купелі з купанням у морі.


На перше місце багато людей ставлять не Святе місце, не Святу Анну, а «теплоту» водички. Яка апріорі теплою бути не може - про що сказано вище.


    А потім люди в соцмережах скаржаться, що від купання не отримали бажаних зцілень. І вигадують казки та безглуздя про купелі, щоб виправдати власну обмеженість. Приклад дурниць - "вода не така, як раніше була", "зцілень немає, тому що на Джерелу московські попи влаштували комерцію" і т.д.


    А чому люди насправді не отримали зцілення?! Тому що на перше місце поставили свій комфорт, а не рекомендації лікарів чи святість місця, до якого вони їздили.


Що рекомендує лікар Комаровський? 


Відомий лікар Євген Комаровський назвав єдиний дієвий спосіб зміцнити імунітет у період коронавірусу. За його словами, у цьому допоможе активний спосіб життя. При цьому фахівець зазначив, що немає жодного медикаментозного засобу, який міг би підвищити імунітет людини. «Усі ліки нібито для імунітету – це звичайний лохотрон, фуфломіцини, це бізнес на людській неграмотності», – наголосив лікар. «Єдине, що здатні покращити такі ліки – це добробут їхніх виробників»


«Єдиним перевіреним засобом зміцнення імунітету є активний спосіб життя: фізичні навантаження, контрасти температур, дихати свіжим повітрям та гарний настрій», – резюмував лікар. Все це дає відвідування Святих місць у наших поїздках.


Здоров'я Вам та Вашій родині.


Важлива інформація для тих, хто планує поїздку до Святого місця: