Поїздка в Почаїв

    Паломницький тур в Почаїв на два дні

Почаївська Лавра фото


    В програмі паломництва: Свято-Успенська Почаївська Лавра, Джерело Святої Анни, Гора Божа, Монастир Духа Святого.   

    Наш тур вихідного дня в Почаїв розрахований на сучасних людей. У наших групах завжди багато молоді та сімей з дітьми різного віку. Наш автобусний тур підходить звичайним туристам та людям, які їдуть прикластися до Святинь та просто відпочити душею. 


    Розклад автобусних турів в Почаїв

   

    Дати поїздки збірних груп:

  • 16-17, 30-31 липня 2022 

    Ціна туру в Почаїв: 1500 грн з людини. 

    Включено: трансфер туристичним автобусом (мікроавтобусом) по маршруту Київ — Божа Гора - Почаївська Лавра — Джерело Праведної Анни — Київ, супровід, екскурсія. 

    Не включено: Проживання (від 100 грн з особи), 10 грн за екскурсію по Лаврі, харчування в трапезних монастирів, особисті витрати в монастирях. 

   

    Додатково є можливість отримати індивідуальні консультації для бездітних пар


Паломництво в Почаїв. Програма поїздки


    День 1.

    11-00 - Збір групи на тур в Почаїв в зазначені дати біля метро Житомирська на парковці біля автосалону "Інфініті". 

    11-15 - Виїзд на Почаїв. В дорозі обов'язково робимо санітарні зупинки на АЗС.


    Прибуття на Гору Божу. Екскурсія по Святині. Набираємо освячену воду в Живоносному Джерелі

 

    Переїзд в Скит Святої Анни. - село Онишківці. Паломники омиваються водою в Купелі з Джерела Святої Анни та набирають воду з криниці. Вечеря в трапезній Скита Святої Анни (за бажанням) 

   

    Переїзд в Почаїв. Заселення в готелі. 


    День 2. Почаївська Лавра екскурсія. Прикладання до Ікони Почаївської Богородиці. Молитва біля Святинь Лаври. Відвідування іконних лавок і записних столів, вільний час. Відвідання ранкової служби в Троїцькому соборі — самостійно за бажанням паломників. Сніданок самостійно в трапезній Лаври.


Дивіться наше відео з Почаївської Лаври.


   

    Переїзд в Монастир — Скит Святого Духа. Екскурсія, вільний час. Молитва біля Святинь монастиря. Відвідання іконних лавок і записного столу.


    відео з Джерела Святої Анни

 


    13:00 Виїзд до Києва  
    19:00 - 20:00  Прибуття в Київ на метро Житомирська. Точний час прибуття до Києва залежить від організованості групи та ситуації на дорогах. Організатор поїздки не несе відповідальності за пробки на дорогах, черги на блокпостах і в монастирях і т.д. Весь час вказано орієнтовно, крім часу збору і виїзду. Точні часові рамки щодо відвідування монастирів називає екскурсовод групи.


Як поїхати в Почаїв?     

viber


Для замовлення місця в групі необхідно: уточнити наявність місць, надіслати по Viber заявку, в якій вказати: ПІБ всіх хто поїде, дату поїздки (див. вище), номер телефону. Місця в групі бронюються виключно по передплаті 50% вартості турі. Оплата здійснюється через платіжні системи ПриватБанк або Монобанк. Решта коштів вноситься безпосередньо в автобусі.

   

    Також за погодженням можна приїхати для особистої оплати (тільки оплати, а не самої поїздки) на посадку групи в будь-яку дату зазначену вище, або зустріти наш автобус на метро Житомирська після повернення з поїздки. Заявки на тури в Почаїв бажано подавати заздалегідь, щоб організатор міг спланувати роботу автобусів і екскурсоводів. У разі зміни своїх планів щодо поїздки, турист (паломник), що подавав заявку — повинен повідомити заздалегідь (не пізніше, ніж за 3 р.дня до виїзду) в телефонному або он-лайн режимі. Якщо турист (паломник) бажає скасовувати свою поїздку, але вже вніс оплату — кошти повертаємо в повному обсязі у випадку, якщо нами або самим туристом буде знайдена заміна.

    Корисна інформація для тих, хто їде до Святині:

    Поїздка в Почаївську Лавру обов'язкова для тих людей, що бажають відвідати головну Святиню православ'я в Україні - Свято-Успенську Почаївську Лавру. Паломництво в Святе місце - допомагає духовному розвитку людини. Здійснити  паломництво до Почаєва можна вибравши дводенний тур в Почаїв з Києва на автобусі. Ціна на автобус з Києва до Почаєва - прийнятна і необтяжлива в наші дні. Якщо Ви шукаєте Почаївська лавра як доїхати з Києва, то завдяки паломницької служби "Святині України", яка більше 11-и років робить екскурсії - Ви зможете здійснити паломництво.

   

    Чому треба їхати автобусним туром з Києва? - поїзд до Почаєва не їздить, тому що там немає залізничної станції. На жаль, через війну трохи зменшилась кількість бажаючих поїхати в тур в Почаїв, але паломники все одно вибирають наші поїздки і відвідують не тільки Почаївський чоловічий монастир, а й Скит Святого Духа (Почаївський Скит), і інші монастирі, а також джерело Святої Анни біля Почаєва. Тури вихідного дня в Почаїв з нами - це гарантія гарного проведення часу у відмінній компанії таких же паломників і туристів.


    Тому питання як поїхати в Почаїв - вже перед Вами не буде стояти, тому що екскурсії в Почаїв є кому проводити. Якщо Ви шукаєте: як доїхати до Почаївської Лаври — то розв'язання Вашого питання лежить на нас і ми підготували цікаву та насичену екскурсію в Почаїв на нашому автобусі Київ Почаїв. До нашого туру в Почаїв запрошуємо людей з Полтави, з Сум, з Житомира, з Чернігова, з Харкова, з Черкас, Дніпра, Кривого Рогу, і т.д., бо з цих міст у 2022-ому році жоден організатор не буде робити гарантовані регулярні виїзди. 

Напишіть нам