поїздка в Почаїв з Києва

Почаївська Лавра фото     Поїздка в Почаїв

    В програмі паломництва: Свято-Успенська Почаївська Лавра, Джерело Святої Анни, Монастир Духа Святого та інші Святі місця.   

    Наш тур вихідного дня в Почаїв розрахований на сучасних людей. У наших групах завжди багато молоді та сімей з дітьми різного віку. наша поїздка в Почаїв підходить звичайним туристам та людям, які їдуть прикластися до Святинь Почаївської Лаври та просто відпочити душею у Святих місцях. На даний час всі Святі місця відкриті для паломників. Карантинні обмеження не забороняють відвідувати Почаївську Лавру. 


    Тури в Почаївську Лавру з Києва

    Дати поїздок:

  • 13-14 лютого 2021 - на День всіх закоханих та переддень Стрітення Господнього
  • 7-8 березня 2021 - на свято Жіночий День


    Ціна туру в Почаїв: 900 грн з людини. Діти до 7-и років — безкоштовно без надання окремого місця. 

    Включено: трансфер туристичним автобусом (мікроавтобусом) по маршруту Київ — Почаївська Лавра — Джерело Праведної Анни — Київ, супровід, екскурсія.

    Не включено: обід, 10 грн за екскурсію по Лаврі, особисті витрати в монастирях. Додатково є можливість отримати індивідуальні консультації для бездітних пар. ціна - 2500 грн за пару. В ціну входить: проїзд, екскурсія, страховка, консультація для правильного відвідання Святинь. Консультації можливі лише в окремі дати поїздок, коли з групою їде спеціально підготовлений супроводжуючий.


Паломництво в Почаїв

Програма поїздки в Почаївську Лавру та до Озера Святої Анни.


    День 1.

    22-00 - Збір групи на тур в Почаїв в зазначені дати на Контрактовій пл. Місце виїзду може бути змінене у звязку з карантинними обмеженнями, про що буде повідомлено додатково під час розсилки інформації перед поїздкою.

    22-30 - Виїзд на Почаїв (місце виїзду, автобус — читайте нижче) 
    В дорозі обов'язково робимо кожні 2-3 години санітарні зупинки на АЗС


    День 2.

    5:30 - 9-30 Приїзд до Почаєва. Екскурсія по Почаївській ЛавріПрикладання до Ікони Почаївської Богородиці. Молитва біля Святинь Лаври. Відвідування іконних лавок і записних столів, вільний час. Відвідання ранкової служби в Троїцькому соборі — самостійно за бажанням паломників.
   

    Переїзд в Монастир — Скит Святого Духа. Екскурсія, вільний час. Молитва біля Святинь монастиря. Відвідання іконних лавок і записного столу.


    11-30-13-00 Переїзд в село Онишківці в Скит Святої Праведної Анни. можливість набрати води з Джерела Святої Анни і зробити омивання водою в Озері Святої Анни

Актуальне відео зі Святині. 

 

    Обід в трапезній монастиря Святої Анни

    Переїзд в м Кременець.

    Відвідання жіночого Богоявленського монастиря з чудотворними афонськими іконами. в разі великих черг в Почаївській Лаврі, відвідання Кременця може бути виключено з програми, щоб повернуться вчасно до Києва.


    14:30 Виїзд до Києва  
    20:00 - 21:00  Прибуття в Київ на метро Житомирська.

   

    Час прибуття до Києва залежить від організованості групи та ситуації на дорогах. Організатор поїздки не несе відповідальності за пробки на дорогах, черги в монастирях і т.д. Весь час вказано орієнтовно, крім часу збору і виїзду. Точні часові рамки щодо відвідування монастирів називає екскурсовод групи.

   

    Організаційна інформація для тих, хто замовив і оплатив наш тур в Почаїв з Києва.


    Збір груп на поїздку в зазначені вище дати у 22-00 біля церкви Богородиці Пирогощі. Точна адреса подачі автобуса: ст.метро "Контрактова пл.". вул. Костянтинівська 1/3. Вихід з метро біля магазину Рошен. Орієнтири місця збору групи: - Гостинний Двір, фонтан Самсон, кафе «Паштет». Докладний інфолист з фото автобуса та інформацією, що з собою брати — організатори поїздки відправляють по Viber не пізніше ніж за добу до виїзду групи. Також можна приєднатися до поїздки на метро Житомирська чи в будь-якому населеному пункті по трасі — Київ — Житомир — Рівне.


    Для замовлення місця на тур необхідно:  уточнити наявність місць на бажану дату:

    +38 099 770 15 75 (з 10 до 19 в робочі дні, в інший час листування через  Viber)   

   

    Надіслати по Viber заявку, в якій вказати:  ПІБ всіх хто поїде, дату поїздки (див. вище), номер телефону


    Місця в групі бронюються виключно по оплаті. Оплата за тур до Почаєва здійснюється через ПриватБанк (Приват-24, Монобанк — термінали Ibox)Також за погодженням можна приїхати для особистої оплати (тільки оплати, а не самої поїздки) на посадку групи в будь-яку дату зазначену вище, або зустріти наш автобус на метро Житомирська після повернення з поїздки. (в окремих випадках можлива оплата після поїздки (відстрочка платежу) для тих, кому дуже потрібно терміново відвідати Святиню, але станом на день виїзду не має фінансової можливості оплатити. уточнюйте телефоном цю інформацію.)

    Заявки на тури в Почаїв бажано подавати заздалегідь, щоб організатор міг спланувати роботу автобусів і екскурсоводів. У разі зміни своїх планів щодо поїздки, турист (паломник), що подавав заявку — повинен повідомити заздалегідь (не пізніше, ніж за 3 р.дня до виїзду) в телефонному або он-лайн режимі. Якщо турист (паломник) бажає скасовувати свою поїздку, але вже вніс оплату — кошти повертаємо в повному обсязі у випадку, якщо нами або самим туристом буде знайдена заміна.


Замовлення місця в нашій поїздці в Почаїв

Рекомендуємо переглянути наше відео з Почаєва

Почаївська Лавра сьогодні


Якщо Ви шукаєте: як доїхати до Почаївської Лаври — то розв'язання Вашого питання лежить на нас

і ми підготували цікаву та насичену екскурсію в Почаїв на нашому автобусі Київ Почаїв.


Важливо: до нашої Почаїв екскурсії запрошуємо людей з Полтави, з Сум, з Житомира, з Чернігова, з Харкова, з Черкас і т.д..

З Ваших міст у 2021-ому році жоден організатор не буде робити гарантовані виїзди в Почаєв.


    Корисна інформація для тих, хто їде до Святині: