Тур в Почаїв

Почаївська Лавра фото     Поїздка в Почаїв з Києва

    В програмі паломництва: Свято-Успенська Почаївська Лавра, Джерело Святої Анни, Монастир Духа Святого та інші Святі місця.   

    Наш тур вихідного дня в Почаїв розрахований на сучасних людей. У наших групах завжди багато молоді та сімей з дітьми різного віку. наш автобусний тур підходить звичайним туристам та людям, які їдуть прикластися до Святинь та просто відпочити душею. Сьогодні Почаївська Лавра відкрита для паломників. Карантин не забороняє відвідувати Святі місця. 


    Автобусні тури в Почаївську Лавру з Києва


Дати поїздок збірних груп:


    • 24 квітня 2021 - на Вербну Неділю,

      1 травня 2021 - на Воскресіння Христове, 8 травня 2021 - на День Матері

      22 травня 2021 року

Карантинні обмеження дозволяють відвідання Святих місць. Почаївська Лавра та Джерело Святої Анни відкриті для наших паломників.

Хворих на Ковід в монастирях наразі немає.


    Ціна туру в Почаїв: 1000 грн з людини. Діти до 7-и років — безкоштовно без надання окремого місця. 

    Включено: трансфер туристичним автобусом (мікроавтобусом) по маршруту Київ — Почаївська Лавра — Джерело Праведної Анни — Київ, супровід, екскурсія. Не включено: обід, 10 грн за екскурсію по Лаврі, особисті витрати в монастирях. Додатково в поїздці є  індивідуальні консультації для бездітних пар


Паломництво в Почаїв

Програма поїздки в Почаївську Лавру та до Озера Святої Анни.


    День 1.

    22-00 - Збір групи на тур в Почаїв в зазначені дати на Контрактовій пл. Місце виїзду може бути змінене у звязку з карантинними обмеженнями, про що буде повідомлено додатково під час розсилки інформації перед поїздкою.

    22-30 - Виїзд на Почаїв. В дорозі обов'язково робимо санітарні зупинки на АЗС


    День 2.

    5:30 - 9-30 Приїзд до Почаєва. Екскурсія по Почаївській ЛавріПрикладання до Ікони Почаївської Богородиці. Молитва біля Святинь Лаври. Відвідування іконних лавок і записних столів, вільний час. Відвідання ранкової служби в Троїцькому соборі — самостійно за бажанням паломників.
   

    Переїзд в Монастир — Скит Святого Духа. Екскурсія, вільний час. Молитва біля Святинь монастиря. Відвідання іконних лавок і записного столу.


    11-30-13-00 Переїзд в село Онишківці в Скит Святої Праведної Анни. можливість набрати води з Джерела Святої Анни і зробити омивання водою в Озері Святої АнниОбід в трапезній монастиря Святої Анни.


    Актуальне відео про кількість води в Купелі, та інші моменти, пов'язані з купанням - дивіться посилання


    Переїзд в м Кременець. Відвідання жіночого Богоявленського монастиря з чудотворними афонськими іконами. 


    14:30 Виїзд до Києва  
    20:00 - 21:00  Прибуття в Київ на метро Житомирська. Точний час прибуття до Києва залежить від організованості групи та ситуації на дорогах. Організатор поїздки не несе відповідальності за пробки на дорогах, черги в монастирях і т.д. Весь час вказано орієнтовно, крім часу збору і виїзду. Точні часові рамки щодо відвідування монастирів називає екскурсовод групи.

   

    Організаційна інформація для тих, хто замовив і оплатив наш тур в Почаїв з Києва.


    Збір груп на поїздку в зазначені вище дати у 22-00 біля церкви Богородиці Пирогощі. Точна адреса подачі автобуса: ст.метро "Контрактова пл.". вул. Костянтинівська 1/2. Вихід з метро біля магазину Рошен. Орієнтири місця збору групи: фонтан Самсон та кафе «Паштет». Докладний інформаційний лист — організатори поїздки відправляють по Viber не пізніше ніж за добу до виїзду групи. Також можна приєднатися до поїздки на метро Житомирська чи в будь-якому населеному пункті по трасі — Київ — Житомир.

   


Для замовлення місця в групі необхідно: уточнити наявність місць, надіслати по Viber заявку, в якій вказати: ПІБ всіх хто поїде, дату поїздки (див. вище), номер телефону. Місця в групі бронюються виключно по передплаті 50% вартості турі. Оплата здійснюється через платіжні системи ПриватБанк або Монобанк. Решта коштів вноситься безпосередньо в автобусі.

   

    Також за погодженням можна приїхати для особистої оплати (тільки оплати, а не самої поїздки) на посадку групи в будь-яку дату зазначену вище, або зустріти наш автобус на метро Житомирська після повернення з поїздки. Заявки на тури в Почаїв бажано подавати заздалегідь, щоб організатор міг спланувати роботу автобусів і екскурсоводів. У разі зміни своїх планів щодо поїздки, турист (паломник), що подавав заявку — повинен повідомити заздалегідь (не пізніше, ніж за 3 р.дня до виїзду) в телефонному або он-лайн режимі. Якщо турист (паломник) бажає скасовувати свою поїздку, але вже вніс оплату — кошти повертаємо в повному обсязі у випадку, якщо нами або самим туристом буде знайдена заміна.

    Корисна інформація для тих, хто їде до Святині:

    Поїздка в Почаївську Лавру обов'язкова для тих людей, що бажають відвідати головну Святиню православ'я в Україні - Свято-Успенську Почаївську Лавру. Паломництво в Святе місце - допомагає духовному розвитку людини. Здійснити  паломництво до Почаєва можна вибравши одноденний тур в Почаїв з Києва на автобусі. Ціна на автобус з Києва до Почаєва - прийнятна і необтяжлива в наші дні. Якщо Ви шукаєте Почаївська лавра як доїхати з Києва, то завдяки паломницької служби "Святині України", яка більше 11-и років робить екскурсії - Ви зможете здійснити паломництво.

   

    Чому треба їхати автобусним туром з Києва? - поїзд до Почаєва не їздить, тому що там немає залізничної станції. На жаль, через коронавірус трохи зменшилась кількість бажаючих поїхати в тур в Почаїв, але паломники все одно вибирають наші поїздки і відвідують не тільки Почаївський чоловічий монастир, а й Скит Святого Духа (Почаївський Скит), і інші монастирі, а також джерело Святої Анни біля Почаєва. Тури вихідного дня в Почаїв з нами - це гарантія гарного проведення часу у відмінній компанії таких же паломників і туристів.


    Тому питання як дістатися до Почаєва з Києва - вже перед Вами не буде стояти, тому що екскурсії до Почаєва є кому проводити в 2021-ому році. Якщо Ви шукаєте: як доїхати до Почаївської Лаври — то розв'язання Вашого питання лежить на нас і ми підготували цікаву та насичену екскурсію в Почаїв на нашому автобусі Київ Почаїв. До нашої екскурсії в Почаїв запрошуємо людей з Полтави, з Сум, з Житомира, з Чернігова, з Харкова, з Черкас, Дніпра, Кривого Рогу, і т.д. з цих міст у 2021-ому році жоден організатор не буде робити гарантовані виїзди в Почаєв.