Що брати в поїздку на Джерело Святої Анни

Як готуватися до поїздки на Озеро Святої Анни та Почаїв?

Відповіді на питання паломників. Що з собою брати в дорогу і в автобус? 


    З собою беріть одяг по погоді і зручне взуття. Дивіться перед виїздом прогноз погоди на Рівненську область та місто Кременець. Спідницю жінкам можна не брати, на вході в монастирі її видають. Хустку беріть свою. Чоловіки їдуть в зручному одязі по сезону, але в монастирі заборонений вхід в майках і шортах. Жінки в нашому автобусі теж можуть їхати в будь-якому зручному і пристойному одязі по сезону. Але в монастирі вхід виключно в довгій спідниці та з "закритими" плечима.


    На час карантину в Україні обовязково брати в дорогу: захисну маску або респіратор, документи, що засвідчують особу (можна також додаток "Дія" на смартфоні). карантинні обмеження дозволяють відвідання Святих місць за умови дотримання правил, затверджених МОЗ та КМУ (обовязкова наявність сертифікату про вакцинацію або актуального негативного ПЛР-тесту) - читайте посилання


    подушка в дорогу

    Для зручності в автобус рекомендуємо брати: подушку-підголівник, плед.

    В дорогу також беріть: їжу на ранок, гроші на особисті витрати, або банківську карту. Біля Почаївської Лаври є банкомати та термінали. Беріть тару для води, яку можна безкоштовно набрати з 2-ух святих джерел. Ті, хто при посадці доплачує за тур і 10 грн за екскурсію по Лаврі — прохання брати з собою гроші без решти. Також рекомендуємо брати фотоапарати і зовнішні акумулятори для Ваших телефонів. зарядка Вашої техніки в автобусі не передбачена. Речі можна залишати в автобусі та не носити з собою.    

    

     У чому занурюватися в Озері Святої Анни? Як купатися в Джерелі Святої Анни? 

     Для обмивання в купелі водою Джерела Святої Анни потрібно взяти: Рушник і гумові капці для входу в купіль. Жінкам для омивання потрібна - непрозора сорочка «за коліна» і щоб закривала плечі. Сорочку можна придбати на місці в монастирі Святої Праведної Анни. Чоловіки можуть занурюватися у звичайних плавках. Також можете взяти свій фен, або орендувати його за місцем. 

 

 Рекомендований зовнішній вигляд для занурення в купіль Святої Анни. 

Купання в Джерелі Святої Анни

   

     Вкрай важливо: 

    аптечка в дорогу

    Тим, у кого є серцево-судинні захворювання, або проблеми з артеріальним тиском. Прохання брати з собою в поїздку необхідні ліки, приписані Вам лікарем. Це пов'язано з тим, що Почаїв та Онишківці знаходяться в іншій кліматичній і геомагнітній зоні.

    Люди, чутливі до цього, іноді можуть відчувати дискомфорт, запаморочення, спазми і перепади тиску.   

    Занурюватися в холодній воді (+5 градусів круглий рік) Купелі Святої Анни слід вкрай обережно, розуміючи відповідальність перед групою паломників та собою. Сердечникам і гіпер(гіпо)тонікам і т.д. в літній жаркий час бажано взагалі не заходити в купіль, а здійснювати омивання водою з відра поруч з купіллю або набрати воду з Джерела з собою і зробити омивання в домашніх умовах, довівши температуру води до кімнатної.


   

    Корисна інформація для паломників:

замовлення автобусного тура на Джерело Святої Анни - див. посилання

новини зі Скита Святої Анни та Джерела Святої Анни - див.посилання

відео, зроблене нами у Святому місці - див.посилання


Рекомендуємо підписатися на сторінку Джерела Святої Анни

В соціальній мережі Фейсбук. тисніть на картинку нижче.

  Джерело Святої Анни соцмережі