Що брати в поїздку на Джерело Святої Анни

Як готуватися до поїздки на Озеро Святої Анни та Почаїв?

Відповіді на питання паломників. Що з собою брати в дорогу і в автобус? 


    З собою беріть одяг по погоді і зручне взуття. Дивіться перед виїздом прогноз погоди на Рівненську область та місто Кременець. Спідницю жінкам можна не брати, на вході в монастирі її видають. Хустку беріть свою. Чоловіки їдуть в зручному одязі по сезону, але в монастирі заборонений вхід в майках і шортах. Жінки в нашому автобусі теж можуть їхати в будь-якому зручному і пристойному одязі по сезону. Але в монастирі вхід виключно в довгій спідниці та з "закритими" плечима.


    На час карантину в Україні обовязково брати в дорогу: захисну маску або респіратор, антисептики, медичні рукавички і документи, що засвідчують особу (можна також додаток "Дія" на смартфоні). Згідно з правилами, затверджених КМУ — перевезення пасажирів в автобусах відбувається виключно в захисних масках. За невиконання цього — є штраф.


    подушка в дорогу

    Для зручності в автобус рекомендуємо брати: подушку-підголівник, плед.

    В дорогу також беріть: їжу на ранок, гроші на особисті витрати, або банківську карту. Біля Почаївської Лаври є банкомати та термінали. Беріть тару для води, яку можна безкоштовно набрати з 2-ух святих джерел. Ті, хто при посадці доплачує за тур і 10 грн за екскурсію по Лаврі — прохання брати з собою гроші без решти. Також рекомендуємо брати фотоапарати і зовнішні акумулятори для Ваших телефонів. зарядка Вашої техніки в автобусі не передбачена. Речі можна залишати в автобусі та не носити з собою.    

    

     У чому занурюватися в Озері Святої Анни? Як купатися в Джерелі Святої Анни? 

     Для обмивання в купелі водою Джерела Святої Анни потрібно взяти: Рушник і гумові капці для входу в купіль. Жінкам для омивання потрібна - непрозора сорочка «за коліна» і щоб закривала плечі. Сорочку можна придбати на місці в монастирі Святої Праведної Анни. Чоловіки можуть занурюватися у звичайних плавках. Також можете взяти свій фен, або орендувати його за місцем. 

 

 Рекомендований зовнішній вигляд для занурення в купіль Святої Анни. 

Купання в Джерелі Святої Анни

   

     Вкрай важливо: 

    аптечка в дорогу

    Тим, у кого є серцево-судинні захворювання, або проблеми з артеріальним тиском. Прохання брати з собою в поїздку необхідні ліки, приписані Вам лікарем. Це пов'язано з тим, що Почаїв та Онишківці знаходяться в іншій кліматичній і геомагнітній зоні.

    Люди, чутливі до цього, іноді можуть відчувати дискомфорт, запаморочення, спазми і перепади тиску.   

    Занурюватися в холодній воді (+5 градусів круглий рік) Купелі Святої Анни слід вкрай обережно, розуміючи відповідальність перед групою паломників та собою. Сердечникам і гіпер(гіпо)тонікам і т.д. в літній жаркий час бажано взагалі не заходити в купіль, а здійснювати омивання водою з відра поруч з купіллю або набрати воду з Джерела з собою і зробити омивання в домашніх умовах, довівши температуру води до кімнатної.


   

    Корисна інформація для паломників:

замовлення автобусного тура на Джерело Святої Анни - див. посилання

новини зі Скита Святої Анни та Джерела Святої Анни - див.посилання

відео, зроблене нами у Святому місці - див.посилання


Рекомендуємо підписатися на сторінку Джерела Святої Анни

В соціальній мережі Фейсбук. тисніть на картинку нижче.

  Джерело Святої Анни соцмережі