Що брати в поїздку на Джерело Святої Анни

Що з собою брати в дорогу і в автобус? 

Як готуватися до поїздки на Озеро Святої Анни? Відповіді на питання паломників.


    З собою беріть одяг по погоді і зручне взуття. Дивіться перед виїздом прогноз погоди на Рівненську область та місто Кременець . Спідницю жінкам можна не брати, на вході в монастирі її видають. Хустку беріть свою. Чоловіки їдуть в зручному одязі по сезону, але в монастирі заборонений вхід в майках і шортах. Жінки в нашому автобусі теж можуть їхати в будь-якому зручному і пристойному одязі по сезону. Але в монастирі вхід виключно в довгій спідниці і з "закритими" плечима


   

    Для зручності в автобус рекомендуємо брати: подушку-підголівник, плед.


    В дорогу також беріть: їжу на ранок, гроші на особисті витрати, або банківську карту. Біля Почаєвської Лаври є банкомати і термінали. Беріть тару для води, яку можна безкоштовно набрати з 2-ух святих джерел. Ті, хто при посадці доплачує за тур або оплачують обід (80грн) і 10 грн за екскурсію по Лаврі - прохання брати з собою гроші без решти. Також рекомендуємо брати фотоапарати і зовнішні акумулятори для Ваших телефонів. зарядка Вашої техніки в автобусі не передбачена. Речі можна залишати в автобусі і не носити з собою.    


    

     У чому занурюватися в Озері Святої Анни? Як купатися в Джерелі Святої Анни? 

     Для обмивання в купелі водою Джерела Святої Анни потрібно взяти: Рушник і гумові капці для входу в купіль. Жінкам для омивання потрібна - непрозора сорочка «за коліна» і щоб закривала плечі. Сорочку можна придбати на місці в монастирі Святої Праведної Анни. Чоловіки можуть занурюватися в звичайних плавках. Також можете взяти свій фен, або орендувати його за місцем. 

   Рекомендований зовнішній вигляд для занурення в купіль Святої Анни. 

В чому купатися в джерелі Святої Анни фото

   

     Вкрай важливо: 

    

    тим, у кого є серцево-судинні захворювання, або проблеми з артеріальним тиском. Прохання брати з собою в поїздку необхідні ліки, приписані Вам лікарем. Це пов'язано з тим, що Почаїв та Онишківці знаходяться в іншій кліматичній і геомагнітної зоні.

    Люди, чутливі до цього, іноді можуть відчувати дискомфорт, запаморочення, спазми і перепади тиску.

   

    Занурюватися в холодній воді (+5 градусів круглий рік) Купелі Святої Анни слід вкрай обережно, розуміючи відповідальність перед групою паломників та собою. Сердечникам і гіпер(гіпо)тонікам і т.д. в літній жаркий час бажано не заходити в купіль, а здійснювати омивання водою з відра поруч з купіллю або набрати воду з Джерела з собою і зробити омивання в домашніх умовах, довівши температуру води до кімнатної.


   

    Корисна інформація для паломників: 


замовлення автобусного тура на Джерело Святої Анни - див. посилання

новини з Скита Святої Анни та Джерела Святої Аннни - див.посилання

відео, зроблене нами в Святому місці - див.посилання


Рекомендуємо підписатися на сторінки Джерела Святої Анни в соціальних мережах

тисніть на картинки