стоп фейк

Джерело Святої Праведної Анни висохло?!

із-за бізнесу на воді висохло Джерело Святої Анни, московські попи знищили Святе місце, пересохло Озеро Святої Анни в Почаєві і т.д.

Саме такі заголовки гуляють інтернетом. Багато сайтів передрукувало ці матеріали. На жаль, більшість людей навіть не поцікавилось як і що насправді.

Шукаємо разом правду і перевірені факти.

Правда:

1. Джерело Святої Анни ніколи не пересихало в новітній історії.

2. Влітку 2016 року на Західній Україні була велика засуха. Протягом 5-и місяців не було взагалі дощів. Це можуть Вам підтвердити в будь-якому селі Рівненщини. Природно що в місцевих водоймах почала пропадати вода. Через це знизився рівень води в самому Джерелі (Колодязі) Святої Анни і відповідно вода з підземних горизонтів не могла природним способом потрапити в саму купіль для омивання.

Ось так виглядала купіль Святої Анни (не плутайте з самим Джерелом (колодязем)) в березні 2016 року

Влітку почалась повна засуха і вода з Джерела вже не надходила в Купіль. на фото стан Купелі у вересні 2016 року.

Як тоді відбувалось омивання? Вивели додаткові труби з самого Джерела (Колодязя) і насосом подавали воду. На нашому відео добре видно як ЧИСТОЮ свіжою водою о. Лук’ян допомагає омиватися паломницям.

Після цього було прийнято рішення повністю закрити купіль і почати її реконструкцію. Нагадаю, що вода в самому Джерелі в цей час була, її можна було набрати в будь-якій кількості.

фото з початку реконструкції купелі восени 2016 року.

Водночас почалася інформаційна кампанія проти Святого місця. Насправді води не було по всій Рівненській області. В багатьох селах пішла вода з колодязів, пересихали річки та ставки. Основні причини пересихання: це відсутність дощів та “чорні” копачі бурштину, які своїми незаконними вчинками знищували екологію Волині і Полісся, перекриваючи підземні водні горизонти і т.д.

Але для того, щоб відвернути увагу від багатомільйонного незаконного бізнесу на бурштину — почалась дискредитація Джерела Святої Анни, начебто УПЦ МП винувате в тому, що зникла вода в купелі Святої Анни.

У 2017 році вже було повно води в Купелі і цю інформаційну кампанію вдалося відбити. Але не всім це сподобалося. Тому восени 2018-2019 року почалась нова хвиля дискредитації Святого Місця. Оскільки в Джерелі та Купелі вода була, то для дискредитації використовували фото за 2016 рік.

Ось як виглядала Купель Святої Анни у 2018 році.

Зверніть увага на будівництво справа на фото, а також на малюнки релігійної тематики на закритих купелях по центру. у 2016 році такого не було. див. фото вище

Актуальне відео з Купелі Святої Анни. Наша поїздка до Святині під час війни.

Інформація про поїздку до Святині — див. посилання

Корисна інформація для тих, хто їде до Святині:

5/5 - (3 votes)
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі