Дорога наша Матушка!
Благословіть від усієї душі привітати Вас з
ТРИДЦЯТИРЯЧЧЯМ ІГУМЕНСТВА!
Молитовно бажаємо, щоб благодать Божа наповнила серце Ваше миром та радістю, укріпила віру і дала духовних і тілесних сил жити і трудитися для спасіння своєї душі і всіх ввірених Вашій материнській опіці. Тисячі людей приходять тепер в засновані Вами монастирі, і отримують допомогу заступництвом Цариці Небесної.
З юних років Ви вирішили присвятити своє життя Христу Спасителю. Господь бачив Ваше серце і благий намір, укріпив Вас в подвизі і нині дарував благодать послужити ділу спасіння багатьох душ.
Сестри, вихованці монастиря – студенти, усі, хто трудиться в обителі відчувають себе тут люблячими, рідними, потрібними. Ваш приклад предстояння перед Господом в молитві в будь якій ситуації, у всіх скорботах і труднощах, надихає і нас немічних завжди в першу чергу просити допомоги у Христа.
Бажаємо Вам, дорога наша Матушка, міцного здоров’я, терпіння, мужності, щоб Ви частіше раділи за нас, щоб Вашими святими молитвами умножилось число сестер, щоб наша велика монастирська сім’я возростала духовно. Нехай Господь наш Ісус Христос, служінню Котрому Ви присвятили все своє життя, сторицею воздасть Вам благодаттю і в цьому житті, і в майбутньому!
Скільки уже зроблено, а у Вас завжди є нові плани – і нехай Всещедрий Владика Христос завжди допомагає Вам, Дорога Матушка Ігуменя, у всіх трудах на благо православія, посилає Вам здоров’я і повноту Своїх милостей на многії і благії літа!
Просимо Вашого материнського благословіння
і святих молитв, з любов’ю у Христі,
сестри Вашої святої обителі
22 жовтня 2023 р.

5/5 - (2 votes)
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі