Сестри скита святої Анни звершили паломництво по монастирях Рівненщини та Хмельниччини.


Кожному, хто звершував паломництво по монастирях, знайоме відчуття – ніби піднімаєшся догори, прямуєш в інший світ, відриваєшся від щоденного життя з його проблемами, скорботами, суєтою; вони ніби залишаються там, знизу, і зменшуються. Душа відпочиває і починає оживати, наповнюючись життєвою силою і благодатним спокоєм.


Свято – Троїцький Межирицький монастир, Святої Праведної Анни жіночий монастир м.Славути, Свято – Троїцький Дерманський монастир, Свято - Покровський Гощанський монастир, Свято - Воскресенський Троїцький Корецький монастир, Свято – Варварівський скит – це лише мала частина обителей нашого краю.

Кожен монастир живе за своїм уставом, в монастирському житті – свої особливості, звичаї, порядки та закони. З часом починаєш розуміти, що закони ці – не земні, не ті, що діють у звичній буденності.
Саме тут, в святих обителях, на півдорозі до Неба, земне не має такої сили, як там за стінами монастиря. І хоча важко пояснити словами, але душа відчуває, що їй тут добре, тихо та затишно, як в батьківському домі…Нет отзывов
Добавить отзыв