Прес-реліз з приводу ситуації з водою на Джерелі

Вода в Джерелі Святої Анни є.

Джерело Святої Анни не висохло


    До уваги паломників та гостей монастиря!
    За останні роки, особливо в осінній та зимовий періоди, спостерігається різке пониження рівня води у Купелі з Джерела. Просимо всіх підходити до цієї проблеми правильно. Основною причиною цього є малосніжні зими та посушливе літо (глобальне потепління), внаслідок чого понижується рівень підземних вод, якими живиться джерело. Джерела витікають з пористого крейдяного пласту, через який як швидко може прибувати вода, так і падати. Свідченням цього є безліч фотографій з монастирського архіву, а також розповіді жителів села Онишківці. В періоди засухи води не стає не тільки в Онишківцях, але й у багатьох селах цього регіону.

Джерело Святої анни 2015 Джерело Святої анни 2019

    І багато селян з близьких сіл приїжджають до колодязя святої Анни, щоб набрати питної води для своєї сім’ї, якої можуть набрати в необмеженій кількості. З появою опадів рівень води в джерелі піднімається, і її завжди вистачає для купання на свято Богоявлення, а також весною та влітку. На кінець осені-початок зими рівень води зазвичай знижується. 

фото весна 2019 рік

 Озеро Святої Анни 2019


   Перегляньте наше відео, що зроблене влітку 2019-го року.

Побачите, що навіть дітей окунають у благодатних водах Джерела Святої Анни    Джерело святої Анни – це місце зцілення наших недугів душевних і тілесних. В молитві на освячення води священник читає такі слова: «…действом и благодатию Пресвятаго Духа, быти всем от нея с верою пиющим, приемлющим же и кропящимся рабом Твоим, грехов оставление, изменение страстем…», «…и причастием же воды сея и окроплением Твое благословение нам низпосли…». Одже, для нашого зцілення достатньо з вірою і молитвою пити святу воду та окроплятися нею. Велика Божа милість, якщо ми можемо ще й зануритися в водах святого джерела.

    Паломники, які бажають окунутись в джерельній воді святої Анни і які відвідують нашу обитель в зимовий період, можуть це зробити в закритих купелях, що розташовані поруч з басейном. А також можна облитись з відра, набравши води з святого колодязя.

Купель Святої Анни в приміщенні


    Нехай праведна Анна – мама Пресвятої Богородиці, яка кожен день з любов’ю зустрічає всіх паломників у своїй обителі, вислухає всі Ваші молитви, пошле зцілення від хвороб і допоможе Вам у життєвому шляху.


По вірі Вашій хай буде Вам.


Замовлення поїздки до Святого місця — дати, умови, ціни — дивіться посилання 


Рекомендуємо підписатися на сторінки Джерела Святої Анни в соціальних мережах

тисніть на картинки

джерело святої анни в фейсбук

Нет отзывов
Добавить отзыв