замовні фейки проти Святого Місця

   Фейкові новини про Озеро Святої Анни


   Вже не перший раз на Джерело Святої Анни нападають недобросовісні недожурналісти. 


    На щастя, всі їх намагання зробити шкоду паломництву до Святині сходять нанівець – багато паломників звідусіль їхали і будуть їхати до Джерела, пити живу воду, окунатися та отримувати зцілення.

    «Минулого року ми і справді відчували дефіцит води. Цьому є просте виправдання – засуха та відсутність опадів, – розповідає старша сестра Рахіль, монахиня Монастиря Святої Анни. – Рівень води впав не тільки на джерелі, а й у криницях навколишніх сіл. Ми скористались цією ситуацією та провели ремонтні роботи на купелі, почистили її від мулу, заглибили та укріпили береги».

    Цього року глибина купелі сягає понад півтора метра. Весь сезон потік людей не припинявся навіть за холодної погоди. Також монахині відмітили, що приїжджає до джерела багато паломників зі Сходу України.


фото зроблено влітку 2017го року

Джерело Святої Анни в селі Онишківці фото 2017 рік

    «Раніше ми не помічали, щоб до нас їхали з Дніпра та Луганської області – каже сестра Рахіль. – Навіть не знаємо, що зробило таку популярність Святині – антиреклама у ЗМІ чи багато зцілень».


сестра Рахіль Скит Святої Анни фото    З початку заснування жіночого скиту на джерелі Святої Анни, монахині розпочали вести спеціальну вдячну книгу, в якій записують факти зцілень прочан. За більш ніж 10 років у книзі записано більше тисячі випадків неймовірних чудес, особливо часто відбуваються зцілення бездітних пар та проблем з нирками.

    
   

    Корисна інформація для паломників: 

замовлення автобусного тура на Джерело Святої Анни - див. посилання

відео, зроблене нами у Святому місці - див.посилання


Рекомендуємо підписатися на сторінки Джерела Святої Анни в соціальних мережах

тисніть на картинки

  Джерело Святої Анни у фейсбук

Нет отзывов
Добавить отзыв