замовні фейки проти Святого Місця

   Фейкові новини про Озеро Святої Анни


   Вже не перший раз Джерело Святої Анни атакують недобросовісні журналісти. 


    Утім, усі їхні старання зашкодити православному паломництву сходять нанівець – тисячі паломників з усього світу продовжують приїжджати до святині, пити живу воду, окунатися та отримувати зцілення.

    «Минулого року ми і справді відчували брак води, і цьому є просте пояснення – посушливе літо, – розповідає сестра Рахіль, насельниця скиту Святої Праведної Анни Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря. – Вода зникла не тільки на джерелі, а й у криницях села Онишківці. Ми скористались цією нагодою та розпочали ремонтні роботи, почистили купель, заглибили її та укріпили береги».

    Цьогоріч глибина цілющої водойми сягає понад півтора метра. Усе літо, за свідченням черниць, потік людей не припинявся навіть у прохолодну погоду. Також монахині зауважили, що зачастили до джерела паломники із східних областей України.


фото зроблено влітку 2017го року

Джерело Святої Анни в селі Онишківці фото 2017 рік

    «Раніше ми не помічали, щоб до нас їхали із Дніпропетровська та Луганська, – говорить сестра Рахіль. – Навіть не знаємо, що зробило таким популярним джерело – кількість зцілень чи антиреклама у засобах масової інформації».


сестра Рахіль Скит Святої Анни фото



    Відколи заснували скит на джерелі Святої Праведної Анни, монахині розпочали вести книгу, в якій записують усі факти зцілень. За понад десятиліття у ній зазначено тисячу випадків неймовірного одужання, з них переважно відбуваються зцілення від жіночого безпліддя та проблем з нирками.

    «Були випадки, що діти, котрі ніколи не говорили, після купання починали говорити, таке я бачила на власні очі, – розказує сестра Рахіль. – Їдуть люди з шлунковими проблемами, теж потім відзначають одужання, зцілюються навіть від раку».

   

    Корисна інформація для паломників: 


замовлення автобусного тура на Джерело Святої Анни - див. посилання

новини зі Скита Святої Анни та Джерела Святої Анни - див.посилання

відео, зроблене нами у Святому місці - див.посилання


Рекомендуємо підписатися на сторінки Джерела Святої Анни в соціальних мережах

тисніть на картинки


  Джерело Святої Анни у фейсбук

Немає коментарів
Додати коментар