Джерело Святої Анни відкрите для паломників

08.06.2020 рік

Скит Святої Анни не закритий на карантин


    Як повідомила нашій паломницькій службі старша сестра Рахіль — Скит Святої Анни в селі Онишківці відкритий і служить у звичному режимі, а також відкритий для паломників. Єдиний момент, будь-яке сполучення громадським транспортом з Монастирем Святої Анни припинене. Доїхати можна виключно власним авто, або разом з паломницькою службою "Святині України"

     - інформація про паломницьку поїздку - по посиланню 


   

    На щастя, епідемія коронавірусу проходить повз це Святе місце. Жодна з монахинь чи послушниць монастиря не хворіє на цю страшну хворобу. Але насельниці Скита перебувають в постійній молитві за людей і за припинення епідемії коронавірусу в Україні. 

    Вода в Криниці Джерела Святої Анни станом на сьогодні є в достатній кількості. Можна безкоштовно набрати собі освяченої води, а також за бажанням омитися нею в купелі Святої Анни.


на фото Криниця біля якої звершуються водосвятні молебні

Криниця в Скиту Святої Анни
    Якщо Вам стала корисною дана інформація - прохання підтримати наш проєкт, бо з причини епідемії барановіруса — люди перестали їздити по Святим місцям. Фінансово можете допомогти переказом будь-якої суми на карту Приватбанку 5363 5423 0865 0424або на карту Монобанку 5375 4114 0061 0544


Немає коментарів
Додати коментар