Джерело Святої Анни відгуки

Залишити відгук
Юлія
Юлія
Добрий день! Дмитро, хотіли Вас подякувати за Ваші поїздки на Святу землю! Дякуючи Господу і молитвам Пресвятої Богородиці 12 травня у нас народився довгоочікуваний синок! Завдяки Вашим поїздкам ми молилися, причащалися на Святій землі і вірили, що Господь почує! Тепер у нас двоє діток з різницею в 13 років 😉! Слава Богу за все !!! Трохи окріпнемо і поїдемо знову, тільки вже дякувати! Спаси Вас Господь!
Коментувати
Вікторія
Вікторія
Не вважаю себе глибоко релігійною людиною, але у кожного може бути ситуація, коли ти шукаєш сили подолати складності, шукаєш натхнення і духовну рівновагу. Моїй родині поїздка в Почаїв допомогла пережити період довгого очікування вагітності, і ось зараз ми щасливі батьки. Спасибі Дмитру за організацію і потрібні слова в потрібний момент. рекомендую
Коментувати
Анастасія
Анастасія
Хочу подякувати організатора Дмитра і порекомендувати тур. Була в Почаєві вперше - зібралася їхати зовсім несподівано, і залишилася дуже задоволена! Не дивлячись на те, що саме в цю поїздку був дощ - настрій залишився хорошим! Плюси: відповідальний і порядний організатор, хороші водії, комфортабельний автобус, прекрасний екскурсовод, з яким було дуже цікаво. Все пунктуально і чітко. Ми вчасно виїхали і майже вчасно прибули до Києва (не рахуючи вечірніх пробок). Звичайно, враження від Почаєва і монастирів - це велика тема ... Було супер приємно, що всі, хто брав участь в організації цього туру, ставляться до цього з душею! Дуже дякую!
Коментувати
Алена
Алена
Спочатку, було трошки боязливо їхати через карантін😳😳. Але приїхавши, виявилося яка мала кількість людей в Почаєві і на Джерелі Анна. А це!!!!! дозволило провести день без суєти, поспіху, душевно і на вечір приємна втома Це була друга моя поїздка. Організаторам велике спасибі
Коментувати
Юлия
Юлия
Збулася давня мрія, і я потрапила в Почаїв 24.10.19 м. спасибі Дмитру, за організацію поїздки, все пройшло на вищому рівні. У травні Львівська турфірма підвела мене і я не потрапила до Почаєва. По інтернету знайшла Вас і, дуже задоволена що вибрала саме цього організатора поїздки, серйозна і відповідальна людина.
За всю поїздку не було приводу залишаються незадоволеним: автобус зручний, водії професіонали, екскурсовод Миколай живе своєю роботою, передав від серця до серця свою любов до Святинь, його хотілося слухати безконечно, кожне слово несло щось нове і важне. Обід в кафе був смачний. Повернулися чітко за часом, все встигли на автобус і потяги. Дякую вам за цю поїздку! Поїдемо ще тільки з вами!
Коментувати
До попередніх записів